Vyšívací stroje značky Brother řadíme mezi kvalitní a u zákazníků velmi oblíbené vyšívací stroje, díky výhodnému poměru ceny a výkonu. Vybrat si můžete z nabídky čistě vyšívacích strojů či strojů, které dokáží šít (jako klasický šicí stroj) i vyšívat.

Která domácí švadlena by nechtěla na své výrobky i vyšívat? Zvláště při šití dětského oblečení! Kamenem úrazu při výběru vyšívacího stroje, však bývá konečná cena i s příslušenstvím. Pokud si přejete vyšívat své vlastní výšivky, musíte počítat s koupí
vyšívacího softwaru, který je mnohdy stejně drahý, jako vyšívací stroj sám. Dražší softwary dokáží vyrobit výšivku i z fotografie a převést ji do správného formátu.

Šicí a vyšívací stroje jsou skvělou volbou pro ty, kdo nemají svůj šicí stroj či potřebují nový a chtějí i vyšívat. Tyto kombinace šicích i vyšívacích strojů přináší velmi kvalitní šicí stroje s moderními funkcemi, širokou nabídkou stehů i pro patchwork a quilting. Šicí a vyšívací stroje Brother jsou velmi výhodné svým poměrem ceny a užitné hodnoty, protože na rozdíl od jiných značek nemusíte ke stroji dokupovat vyšívací agregát (jednotku). Co je to  vyšívací jednotka (agregát)? Jedná o přídavnou část k šicímu a vyšívacímu stroji. Bez této přídavné části (stolku pro uchycení vyšívacího rámečku) stroj nevyšívá a lze ho použít pouze jako velmi dobře vybavený šicí stroj. Vyšívací jednotak rozšíří pracovní plochu a na první pohled vypadá, jako přídavný stolek.

 

Vyšívací stroj Brother INNOV IS 90 E

je kvalitní domácí pouze vyšívací stroj, tzn. nešije rovně jako klasický šicí stroj. Brother NV 90 E má LCD dotykový displej, 70 vyšívacích vzorů a vyšívací plochu 100 x 100 mm. Vyšívací stroj Brother INNOV IS 90 E má USB port pro spojení s počítačem a je kompatibilní se vzory z vyšívacích karet. Stroj má automatický navlékač nitě a automatický odstřih nitě.

Vyšívací stroj Brother NV 90 E

Vyšívací stroj Brother NV 90 E

Vyšívací stroj Brother INNOV 750 E

Jednojehlový vyšívací stroj nové generace. Tento vylepšený a zmodernizovaný vyšívací stroj má velkou vyšívací plochu o rozměrech 180 x 130 mm a je vybaven i aut. odstřihem. Má 136 vestavěných vzorů, 6 různých stylů písma. Tento vyšívací stroj umožňuje připojení k PC přes USB port.

Vyšívací stroj Brother NV 750 E

Vyšívací stroj Brother NV 750 E

Šicí a vyšívací stroj Brother NV 955

Jedná se o vylepšenou verzi oblíbeného modelu NV 950. NV 955 je elektronický moderní šicí a vyšívací stroj pro domácnost. Nabízí 129 typů stehů vč. užitkových, dekorativních, saténových i křížkových stehů, včetně 10 různých typů automatických knoflíkových dírek. Stroj je kompatibilní se vzory z vyšívacích karet. Všechny ovládací prvky jsou snadno přístupné, a proto je ovládání stroje jednoduché. Novinka šicí a vyšívací stroj Brother NV 955 nabízí vylepšený modernější design stroje i displeje. 196 vyšívacích vzorů na CD, vyšívací plocha 100 x 100 mm.

Šicí a vyšívací stroj Brother NV 955

Šicí a vyšívací stroj Brother NV 955

Šicí a vyšívací stroj Brother NV 1250

Je vyšívací stroj se šicími funkcemi, vyšívací plochou až 180 x 130 mm a LCD displejem. Vyšívací stroj Brother NV 1250 má automatický odstřih, automatické napětí horní nitě a kolenní páku pro zvedání patky. Vyšívací stroj je vybaven rovněž vstupem pro paměťovou vyšívací kartu a prostřednictvím portu USB umožňuje propojení s PC. Vyšívací stroj má editační a paměťové funkce a kapacitu vnitřní paměti až 12 vzorů. Vyšívací stroj má v základním příslušenství také dva rámečky 180 x 130 mm.

Šicí a vyšívací stroj Brother NV 1250

Šicí a vyšívací stroj Brother NV 1250

Více informací naleznete v kategorii vyšívací stroje Brother a šicí a vyšívací stroje Brother.