Hledáte nové podnikatelské možnosti nebo chcete rozšířit stávající nabídku? Ať už šijete na zakázky vlastní výrobky nebo Vás prostě baví design a zdobené oblečení, může být poloprůmyslový vyšívací stroj to pravé pro Vás!

Vyhrajte si s grafickým softwarem a pak svoje nápady převeďte v podobě kvalitní výšivky na oblečení, čepice, boty, kabelky a další. V dnešním světě plném komerční výroby vytvořte něco originálního.

Vyšívací stroj Brother PR 655

Vyšívací stroj Brother PR 655

Vyšívací stroj Brother PR 655 je 6-ti jehlový vyšívací automat. 6-ti jehlový proto, aby byl stroj schopen vyšívat bez nutnosti měnit barvy nití. To znamená, že v každé jehle je navlečená jiná barva niti a vyšívací stroj si automaticky bere tu správnou. Součástí vyšívacího stroje je větší barevná dotyková obrazovka, která umožňuje veškerou editaci vybrané výšivky (změna velikosti, barvy, sklonu, otočení, napsání textu až 28 typů fontů apod.). K vyšívacímu stroji lze dokupovat vyšívací rámečky např. na boty, čepice apod. Velikost vyšívací plochy je až 300 x 200 mm. Rychlost vyšívání od 400 do 1000 stehů za minutu.

Vyšívací stroj Brother PR 655

Vyšívací stroj Brother PR 655

Mimořádná akční nabídka: vyšívací software v ceně 27 790,- Kč k nákupu vyšívacího stroje Brother PR 655 ZDARMA! Pro více informací nás kontaktujte.