Značka Brother pro šicí stroje uvedla v těchto dnech na trh nové vylepšené modely nejoblíbenějších a nejprodávanějších šicích strojů série NV. Nové modely se od těch původních moc neliší, mají však např. modernější design displeje.

Šicí stroj Brother NV 15 je nástupcem nejoblíbenějšího modelu NV 10. Tento elektronický šicí stroj má přehledné ovládaní, LCD displej, rotační chapač, užitečné elektronické funkce např. možnost šití a regulace rychlosti šití bez nutnosti použít pedál a 16 šicích programů. Jednoduché ovládání vhodné i pro začátečníky, kteří preferují elektronický stroj.

Šicí stroj Brother NV 15

Šicí stroj Brother NV 15

Šicí stroj Brother NV 35 elektronický šicí stroj s LCD displejem a 70 stehy včetně automatického šití 7-mi druhů knoflíkových dírek a polohováním jehly. Se strojem lze šít a regulovat rychlost šití bez použítí pedálu. Automatický navlékač usnadňuje navlékání nitě do očka jehly. Šicí stroje Brother řady NV mají jako jediné šicí stroje neobvykle vysoký zdvih patky! Tento šicí stroj je zlatou střední cestou a využijí ho začínající  i pokročilé švadleny!

Šicí stroj Brother NV 35

Šicí stroj Brother NV 35

Šicí stroje Brother NV 55 jsou elektronické s velkým množstvím funkcí, takže je vhodný pro švadleny, které si se šitím opravdu vyhrají! Vhodný i pro patchwork a quilting. Šicí stroj Brother NV 55 nabízí 135 šicích programů, volné rameno, rotační chapač a 10 druhů automatické knoflíkové dírky. Z elektronických funkcí šicímu stroji nechybí funkce shodné s předchozími modely, navíc umožňuje kombinování stehů a šití monogramů.

Šicí stroj Brother NV 55

Šicí stroj Brother NV 55

Robustní konstrukce strojů zaručuje stabilní chod.

Nové modely šicích strojů Brother nabízí internetový obchod Ráj-šití.cz. E-shop Ráj-šití.cz získal ochrannou známku, proto se nebojte nakupovat ve značkovém obchodě Ráj-šití.cz s nejširší nabídkou šicích strojů na českém internetu.