Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia vyniká jednou úžasnou vlastností – je v bílém provedení s různobarevnými motýlky. Tento šicí stroj určitě patří mezi nejveselejší šicí stroje, které lze na českém trhu najít. Pohled na takový příjemně barevný šicí stroj rozveselí každou ženu, a šití s ním bude hned veselejší.

Vedle originálního barevného provedení patří tento šicí stroj také do modelové řady šicích strojů Lucznik, která vyniká výborným poměrem kvalita/výkon/cena. Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia je víceúčelový šicí stroj určený pro šití v domácnosti. Šicí stroj je vybaven mnoha užitečnými funkcemi, z těch nejvýznamnějších to jsou volné rameno, kyvný chapač či 24 šicích programů a 20 stehů, které umožňují skutečně široký rozsah činností pro tento šicí stroj.

Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia

Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia

Vedle již zmíněných patří k těm více sledovaným funkcím též poloautomatické obšívání knoflíkové dírky (tzv. čtyřkrokové) či plynulá regulace délky stehu a přítlaku patky. Mezi velmi praktické funkce lze zařadit ořez nitě. Šicí stroj lze využít k různým došperkováním šitých oděvů, jelikož dokáže přišívát, vyšívat a prošívat aplikace, či umožňuje dekorativní šití dvojjehlou. Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia dokáže též šít různé druhy materiálů, počínaje lehkými, např. tyl, šifónová krajka či žoržet, až po středně těžké, jako mohou být tvíd či plátno. K tomu je vždy zapotřebí vybrat správné a odpovídající jehly a nitě. Vedle funkce zpětného šití nabízí náš šicí stroj ještě jednu velmi praktickou funkci – navíjení niti na spodní cívku s automatickým vypnutím navíjení po jejím naplnění.

Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia

Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia

Šicí stroj je dodáván společně s rozsáhlým příslušenstvím, do kterého patří několik druhů patek (standardní, pro přišívání zipů, šití knoflíkových dírek, na slepý steh, a další), vodítko pro šití slepého stehu, olejnička, štěteček, párač, šroubovák, jehly dvojjehla, cívky či nožní spouštěč vč. přívodního kabelu.

Vedle standardní výbavy lze pro šicí stroj dokoupit další příslušenství, tvořené především osmi patkami (např. látací, řasící, pro rovný steh, pro overlockový steh, aj.), dvojjehlou či cívkami.

Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia patří k výkonným šicím strojům, jehož funkce z něho dělají výborného pomocníka pro domácí šití. Pro více informací o tomto šicím stroji navštivte stránku Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia na internetovém obchodě Ráj-šití.cz.