Technický pokrok jde stále vpřed a to se týká i světa šicích strojů. Některé značky reagují na moderní trendy rychleji než jiné a značka Pfaff patří mezi ty nejrychlejší. Pojďme se společně podívat s čím novým se pyšní např. řada šicích strojů Expression.

Skvělá zpráva pro všechny, kteří chtějí šicími programy nabitý šicí stroj je, že velice oblíbené šicí stroje Pfaff Expression mají nyní ještě více šicích programů a světlo přímo u jehly! Nové typy řady Expression nesou označení Pfaff Expression 3.2 a Pfaff Expression 4.2. Navíc se Expression 4.2 dočkal tlačítka START/STOP pro šití bez pedálu.

Velká změna a zklámání přichází pro ty, kteří plánovali koupi šicího stroje Pfaff Expression 2.0. Tento model se přestal vyrábět a nemá svého nástupce. V ČR již Expression 2.0 není možné od oficiálního dodavatele pro ČR zakoupit.

Šicího stroj Pfaff Expression 2.0

Šicího stroj Pfaff Expression 2.0

Zcela nové šicí stroje Pfaff
Věčné cestovatele jistě potěší fakt, že u Pfaffu lze nyní zakoupit stroj s označením Passport 2.0, který je lehký a má přenosný kufřík! Passportu 2.0 nechybí systém horního podávání IDT a displej spolu se 70 druhy stehů!

Šicí stroj Pfaff Performance 5.0 – tento špičkový model je pomyslným Expressionem 5.0 (který neexistuje), protože konstrukčně je stejný s modely Expression. Navíc však nabízí moderní dotykový displej a umožňuje šití i do stran!

Šicí stroj Pfaff Performance 5.0

Šicí stroj Pfaff Performance 5.0

Pro více informací navštivte kategorii šicí stroje Pfaff.