Šicí stroje Texi jsou novým hitem na poli šicích strojů. Jedná se o dva elektronické modely s displejem a řadou užitečných funkcí. Značka Texi představila nové modely teprve nedávno, ale svou cenou a zpracováním předběhla i zvučnější značky.

Texi je značka vyrábějící především průmyslové šicí stroje. Nově se však vrhla na výrobu strojů i pro domácnost. Mezi domácí průkopníky značky Texi patří dva nové modely šicích strojů a jeden overlock. Značka Texi propůjčila těmto strojům pro ni typický design s fialovými prvky. Šicí stroje pak nesou názvy spojené s tancem, a to ne ledajakým tancem, ale baletem. Má snad toto označení značit ladnost s jakou tyto stroje šijí?

Šicí stroj Texi TUTU
Tutu je elektronický šicí stroj vybavený LED displejem a 66 šicími programy. Použitý horizontální rotační chapač umožňuje sledovat množství navinuté nitě na spodní cívce. S tímto strojem lze šít i bez použití šlapátka, pomocí tlačítka START/STOP a regulátoru rychlosti šití přímo na stroji. Díky tlačítku pro polohování jehly můžete nastavit v jaké poloze jehla zůstane při zastavení šití. Šicí stroj je vybaven LED osvětlením a přídavným stolkem v ceně.

Šicí stroj Texi Tutu

Šicí stroj Texi Tutu

Šicí stroj Texi Ballerina
Elektronický šicí stroj s LCD displejem a přehledným ovládacím panelem, který svým uživatelům nabízí 200 různých stehů a 8 typů automatické knoflíkové dírky! Ballerina má horizontální rotační chapač, volné rameno, paměť až pro 40 nakombinovaných stehů, tlačítko START/STOP i polohování jehly. Automatický navlékač usnadňuje navlékání nitě do očka jehly. Tento šicí stroj je vhodný pro šití technikou patchwork a dokáže vyšívat i písmenka a čísla.

Šicí stroj Texi Ballerina

Šicí stroj Texi Ballerina

Overlock Texi Pierrot
3 a 4 – nitný dvojjehlový overlock pro domácí šití a diferenciálním transportem. Overlocku nechybí ani rolovaný lem.

Slovník:

tutu – baletní sukně
pierrot – prvek v pantomimě

Více informací naleznete v internetovém obchodě Ráj-šití.cz. Eshop s šicími stroji, který si zachoval svůj lidský přístup k zákazníkům! Po objednání zboží vždy operátor zavolá zákazníkovi, potvrdí mu přijetí objednávky a domluví se na termínu dodání, tak aby se to zákazníkovi hodilo. Ráj-šití.cz nabízí téměř 20 značek šicích strojů!