Šicí stroj Janome 423 S je mechanický šicí stroj určený pro domácnost, který má celokovovou konstrukci, z tohoto důvodu je při šití velice stabilní.Tento šicí stroj se dále vyznačuje tichým chodem a velmi silným vpichem jehly, díky němu šicí stroj (podle výrobce) prošije i více vrstev džínoviny.

Hlavní funkce pro šicí stroj Janome 423 S

Šicí stroj Janome 423 S má 23 šicích programů a 43 šicích technik, které se skládají ze základních, strečových (elastických), overlockových, plastických i ozdobných stehů. Šicí stroj Janome 423 S dále nabízí vertikální kyvný CB chapač, volné rameno pro snadné šití rukávů, nohavic a dalších uzavřených kruhů.
Velkým lákadlem pro koupi tohoto šicího stroje může být i funkce plně automatického šití knoflíkových dírek v jediném kroku, s možností jemné regulace hustoty i šířky.

Šicí stroj Janome 423 S

Šicí stroj Janome 423 S

Další funkce pro tento šicí stroj

Janome 423 S má extra vysoký zdvih patky, který umožňuje snadné vkládání i více vrstev látky pro větší kreativitu šití. Se systémem SYSTEM MATIC můžete šicí patky jednoduše a hlavně rychle vyměnit. Stroj nabízí i regulaci přítlaku patky – možnost 4 poloh pro různé materiály a vrstvení, plynulou regulaci délky stehu (4 mm a šířky stehu (5 mm). Možnost ponoření podavače jistě ocení ti, kteří často přišívají knoflíky nebo látají. Dále je stroj vybaven integrovaným navlékačem nitě, který umožňuje snadné navlečení niti do očka jehly a automatickým navíjením cívky spodní nitě, což ušetří spoustu času. Na tomto stroji se dá šít i dvojjehlou, vytvoříte tak efektní ozdobné šití. Nit jednoduše odříznete na krytu osvětlení nebo na patkové tyči.

Dodávané příslušenství

Šicí stroj Janome 423 S je dodáván s pevným plastovým krytem – kufříkem, který stroj chrání před nečistotami nebo poškozením. V balení dále naleznete patku pro šití automatické knoflíkové dírky, obrubovací patku, cívky (3 ks), jehly (5 ks), páráček, šroubovák, olej, zakladač pro slepý steh, nožní spouštěč včetně šňůry a český návod.

Více informací

Další informace naleznete na šicí stroj Janome 423 S v kategorii šicí stroje, kde si můžete šicí stroj i objednat. Na Ráj šití.cz naleznete také overlocky a další užitečné články s odkazy. Navštívit můžete i naši Školu šití.