LUCZNIK je značkou nejen šicích strojů, ale také celé řady dalších produktů vyráběných v Polsku od roku 1927. Značka Lucznik je proslulá díky perfektnímu poměru “kvalita – cena”. Díky tomuto poměru se proslavila jak v Polsku tak i u zákazníků v bývalém Československu. Nyní se šicí stroje Lucznik vrací na český a slovenský trh s nabídkou nových moderních produktů v sortimentu šicích strojů, overlocků a domácích spotřebičů.

V současné době polská firma ASPA se sídlem ve Wroclavi společně s továrnou “Lucznik” v polské Radomi uvedla na trh v Polsku novou řadu šicích strojů a overlocků ŁUCZNIK, které se setkaly s velkým úspěchem. Výroba šicích strojů Lucznik, která se původně realizovala pouze v Radomi, se nyní stejně jako u všech ostatních značek přesunula do průmyslových závodů předních světových producentů šicí techniky na Dálném Východě. Místo produkce však nehraje významnou roli, neboť bez ohledu na umístění prvotní výroby se konečná montáž, kontrola kvality a příprava každého kusu šicího stroje pro prodej provádí v Radomi v Polsku, kde za tyto činností odpovídají specialisté – většinou bývalí zaměstnanci firmy LUCZNIK, což je výhoda, která odlišuje výrobky ŁUCZNIK od srovnatelných produktů.

Polská společnost ASPA navazuje na tradici strojírenské výroby už od roku 1850. Tato společnost je hrdým vlastníkem certifikátů ISO pro výrobu. Veškeré zařízení a každý výrobek této společnosti prochází kontrolou nebo mají potvrzení o kvalitě, což je doloženo výsledky testů kvality, za které odpovídají subdodavatelé.

Každý šicí stroj, overlock a produkt Lucznik vyniká jednoduchostí obsluhy a spolehlivostí, jejíž zárukou je i centrální servis v Brně. Brněnský servis mimo jiné poskytuje telefonické konzultace pro dotazy, které souvisejí s technickými možnostmi a uplatněním strojů pro český i slovenský trh. Značení CE, které šicí stroje a ostatní výrobky LUCZNIK mají, dokazuje jejich soulad s evropskými direktivami platnými a závaznými pro každý produkt v rámci EU.

Výhradním dovozcem produktů LUCZNIK a šicích strojů, overlocků této značky do České republiky a na Slovensko je naše společnost OK business, s.r.o..