Šicí stroje Zetina si v předválečných letech získaly svůj věhlas, který později sice opadl, avšak od 90. let minulého století je opět pozdvižen a šicí stroje Zetina tak slaví svůj návrat na výsluní.

Šicí stroje Zetina

ZETINA je známá a tradiční česká značka pro šicí stroje. Prvorepublikové šicí stroje  Zetina se proslavily a zařadily se mezi známé a oblíbené šicí stroje. V současné době je hlavní pozornost výrobce zaměřena na kvalitu výrobků, které jsou zaváděny na trh.

Šicí stroj Zetina 6323

Šicí stroj Zetina 6323

Cílem je, aby šicí stroje, které si zákazníci Zetiny kupují, byly kvalitní a spolehlivé. Vedle toho je však nutné vyhovět dalším potřebám zákazníků v souvislosti s moderními technologiemi a požadavky, které zákazníci na šicí stroje kladou. Šicí stroje Zetina tak jsou kvalitní, spolehlivé a moderní šicí stroje nabízející moderní vybavení a funkce.

Šicí stroj Zetina 6123

Šicí stroj Zetina 6123

Šicí stroje značky Zetina, které byly vyrobeny v rámci nové modelové řady, navazují na zmíněnou tradici, které šicí stroje Zetina měly v předválečné době. O jakou tradici se jedná?

Tradice a šicí stroje Zetina

Historie značky ZETINA začala ve 30. letech minulého století. Tehdy byly na Moravě vyrobeny první šicí stroje této značky. Tyto šicí stroje se staly symbolem kvality a spolehlivosti, díky kterým se šicí stroje setkaly s obrovským úspěchem. Netrvalo dlouho a šicí stroje se staly oblíbenými pomocníky v domácnostech.

Šicí stroj Zetina 2312

Úspěch, který představovaly šicí stroje Zetina ve 30. letech, však dlouho nedostal příležitost k opakování. Nové příležitosti přišly až v 90. letech, kdy na trh byly zavedeny nové šicí stroje. Tyto šicí stroje se vyznačovaly novým designem a novými funkcemi. Jako příklad lze zmínit šicí stroj Zetina 2312, který patří mezi velmi úspěšné, neboť bylo prodáno přes 20 000 ks tohoto šicího stroje. Tento šicí stroj tak dobře navázal na tradici z doby před II. světovou válkou a značce Zetina přinesl vynikající umístění na trhu pro šicí stroje. Tento úspěch učinil ze značky Zetina nejvíce prodávanou značku šicích strojů.

Šicí stroj Zetina 2312

Šicí stroj Zetina 2312

Mnoho lidí zajímá, v čem spočívalo tajemství modelu Zetina 2312. Úspěch pro šicí stroje modelu 2312 byl založen především na kvalitě, šicích vlastnostech a na tom, že šicí stroje přesně reagovaly na potřeby trhu a požadavky hospodyněk. Dobrý úvod značky Zetina měl své pokračování s označením šicí stroj Zetina 1899.

Další možnosti pro šicí stroje

Když uplynul rok 1995, na českém trhu pro šicí stroje se objevil nový trend – přišlo období nasycení trhu. Rovněž došlo ke změně potřeb klientů, které se vzájemně lišily. To pro značku Zetina znamenalo nové možnosti. Na trh byly zavedeny nové šicí stroje s novými rozšířenými funkcemi. Mezi nové funkce, které tyto šicí stroje měly, patřilo např. ozdobné vyšívání. Nové šicí stroje nevyvolaly takový zájem jako overlock pro zpracování úpletových materiálů, který se stal naprostým hitem.

Modelová řada šicích strojů Zetina je od té doby často obměňována. Značka Zetina pro své šicí stroje ve značné míře využívá nejmodernějších technologií, které představují odpověď na nové výzvy trhu. Díky tomu má značka Zetina vynikající postavení na českém trhu pro šicí stroje. Za dosažené úspěchyy vděčí nejen inovacím a kvalitě produktů, ale především zájmu koncového zákazníka a jeho spokojenost.

Máte-li zájem seznámit se s nabídkou na šicí stroje Zetina, navštivte kategorii Šicí stroje Zetina na internetovém obchodě Ráj-šití.cz