V nabídce našeho internetového obchodu prodávajícího šicí stroje naleznete vedle jiných též šicí stroje značky Zetina. Seznamte se s naší nabídkou blíže.

Šicí stroj Zetina 748

Šicí stroj Zetina 748 patří mezi nejjednodušší a nejlevnější modely, které jsou zařazeny do nabídky mezi šicí stroje Zetina. Tento šicí stroj má užitečné vybavení, funkce a služby. Mezi základní technické funkce patří kyvný CB chapač, 9 programů včetně šití knoflíkové dírky.

Šicí stroj Zetina 748

Šicí stroj Zetina 748

Šicí stroj Zetina 2409

Šicí stroj Zetina 2409 patří mezi šikovné šicí stroje, které se hodí do domácnosti. Tento šicí stroj má 9 programů, horizontální rotační chapač, a užitečné funkce, mezi které patří automatický navlékač niti, overlockový steh, dekorativní a strečové stehy, funkce zpětného šití, a podobně.

Šicí stroj Zetina 2409

Šicí stroj Zetina 2409

Šicí stroj Zetina 6115

Šicí stroj Zetina 6115 je zařazen mezi levnější šicí stroje značky Zetina. Tento šicí stroj je vybaven kyvným CB chapačem, 15-ti programy, funkcí knoflíkové dírky, plynulé regulace délky stehu, funkcí zpětné šití, a dalšími funkcemi.

Šicí stroj Zetina 6115

Šicí stroj Zetina 6115

Šicí stroj Zetina 6123

Šicí stroj Zetina 6123 představuje nejvyšší model levnější řady pro šicí stroje Zetina. Tyto šicí stroje jsou dobře vybavené, o čemž svědčí kyvný CB chapač, 23 programů včetně plnoautomatického šití knoflíkových dírek. Šicí stroj je dále vybaven možností plynulé regulace délky a šířky stehu či funkcí ladění strečových stehů.

Šicí stroj Zetina 6123

Šicí stroj Zetina 6123

Šicí stroj Zetina 6323

Šicí stroj Zetina 6323 má své místo ve skupině pro výkonné a robustní šicí stroje. O dobrém vybavení, které tento šicí stroj má, svědčí rotační horizontální magnetický chapač, 23 programů včetně lnoautomatického šití knoflíkových dírek, možnost plynulé regulace délky a šířky stehu, a další funkce, kterými je šicí stroj vybaven. Pro šicí stroj je rovněž dodáváno rozsáhlé příslušenství.

Šicí stroj Zetina 6323

Šicí stroj Zetina 6323

Šicí stroj Zetina 2312

Šicí stroj Zetina 2312 je charakterizován jako multifunkční šicí stroj, který je určený pro náročné použití. Šicí stroje Zetina 2312 jsou dobře vybavené. Tyto šicí stroje mají 80 stehů, celokovový vertikální rotační chapač vybavený antiblokem a též štíhlé a dlouhé volné rameno. Šicí stroj je rovněž vybaven dalšími užitečnými funkcemi, jako jsou odstřihovač nití, plynule stavitelná délka a šířka stehu, rychlá volba stehů díky systému „Easy Select“, a další funkce. Díky svému vybavení se tyto šicí stroje hodí jak pro začínající tak i pro zkušené švadlenky.

Šicí stroj Zetina 2312

Šicí stroj Zetina 2312

Šicí stroj Zetina 2342

Šicí stroj Zetina 2342 je multifunkční šicí stroj, který má vertikálně uložený rotační chapač vybavený antiblokem. Tyto šicí stroje dále mají horní podavač zajišťující plynulý oboustranný posun látky, 80 stehů pro vyšívání a šití a 60 šicích programů. Šicí stroj rovněž umožňuje snadné ovládání díky systému „Easy Select“. Šicí stroj má také dlouhé a štíhlé volné rameno výborně využitelné pro šití nohavic a rukávů. I tyto šicí stroje se díky svému vybavení a snadnému ovládání hodí pro začínající i zkušené švadlenky.

Šicí stroj Zetina 2312

Šicí stroj Zetina 2312

Zaujaly vás šicí stroje Zetina? Potom klikněte na odkaz a přečtěte si o něm více.

Šicí stroje Zetina, to je česká značka se světovou kvalitou.