Veronica to je česká značka pro šicí stroje, která je na trhu již 20 let. Šicí stroje Veronica představují ucelenou řadu šicích strojů od základních jednoduchých modelů vhodných pro začátečníky, občasné domácí šití a opravy, přes střední řadu ideální pro běžné domácí šití, až po elektronické šicí stroje nabízející velké množství stehů a funkcí vhodných pro náročné uživatele.
Výhodou šicích strojů Veronica je bezesporu fakt, že veškeré popisy, nápisy a texty jsou v českém jazyce. Stručný výčet funkcí jednotlivých modelů naleznete níže.

Šicí stroj Veronica Prima 100 je mechanický šicí stroj pro občasné domácí šití, který je vhodný především pro začátečníky. Tento šicí stroj má snadnou obsluhu díky funkci „vše v jednom“. Šicí stroj Veronica Prima 100 nabízí svým uživatelům celokovový kyvný chapač, volné rameno pro snadné šití obtížných tvarů, například rukávů nebo nohavic a 4-krokové šití knoflíkové dírky. Mezi další funkce patří zejména tzv. „základní poloha“, která usnadňuje navlékání jehly, zavádění vrchní nitě, rozjezd stroje, ukončení šití, výměnu jehly a patky i změnu šicího programu. Šicí stroj má možnost regulace přítlaku patky, lze šít i dvojjehlou.

Šicí stroj Veronica Prima 100

Šicí stroj Veronica Prima 100

Šicí stroj Veronica Optima 200 je mechanický šicí stroj pro běžné domácí šití. Tento šicí stroj má 23 šicích programů, kovovou konstrukci a šije lehké i těžké materiály. Šicí stroj Veronica Optima 200 nabízí svým uživatelům celokovový kyvný chapač, volné rameno pro snadné šití obtížných tvarů, například rukávů nebo nohavic a 4-krokové šití knoflíkové dírky. Mezi další zajímavé funkce patří zejména polohování jehly a plynulé nastavení délky i šířky stehu. Tzv. „základní poloha“ usnadňuje navlékání jehly, zavádění vrchní nitě, rozjezd stroje, ukončení šití, výměnu jehly a patky i změnu šicího programu. Šicí stroj má možnost regulace přítlaku patky, lze šít i dvojjehlou. Velkoplošné podávací zoubky zaručují hladký posuv látky.

Šicí stroj Veronica Optima 200

Šicí stroj Veronica Optima 200

Šicí stroj Veronica Komfort 303 je mechanický šicí stroj pro veškeré domácí šití. Tento šicí stroj má 29 šicích programů, kovovou konstrukci a je možné jej používat i při častém šití. Šicí stroj Veronica Komfort 303 nabízí svým uživatelům celokovový kyvný chapač, volné rameno pro snadné šití obtížných tvarů a automatické šití knoflíkové dírky v jediném kroku. Mezi další zajímavé funkce patří zejména automatický navlékač jehly, plynulé nastavení délky i šířky stehu, ořez nitě a polohování jehly. Šicí stroj má možnost regulace přítlaku patky, lze šít i dvojjehlou. Velkoplošné podávací zoubky zaručují hladký posuv každé látky vč. kůže, rifloviny a podobných těžkých látek.

Šicí stroj Veronica Komfort 303

Šicí stroj Veronica Komfort 303

Šicí stroj Veronica 404 je mechanický šicí stroj vhodný pro veškeré domácí šití, který má navíc funkci boční ořez látky. Boční ořez látky lze lehce sklopit pro šití s ořezem, bez složitého nastavování. Tento šicí stroj má 29 šicích programů a kovovou konstrukci. Šicí stroj Veronica 404 nabízí horizontální rotační chapač, volné rameno pro snadné šití obtížných tvarů a automatické šití knoflíkové dírky v jediném kroku. Mezi další zajímavé funkce patří zejména automatický navlékač jehly, plynulé nastavení délky i šířky stehu, ořez nitě. Šicí stroj má možnost regulace přítlaku patky, lze šít i dvojjehlou. Velkoplošné podávací zoubky zaručují hladký posuv každé látky.

Šicí stroj Veronica 404

Šicí stroj Veronica 404

Šicí stroj Veronica Champion 505 je moderní elektronický šicí stroj s bohatou výbavou pro domácí šití. Tento šicí stroj má 40 šicích programů, ocelový rotační chapač s antiblokem a volné rameno. Šicí stroj Veronica Champion 505 nabízí svým uživatelům tři typy automatické knoflíkové dírky. Mezi další funkce patří zejména automatický navlékač jehly, plynulé nastavení délky i šířky stehu, funkce polohování jehly. Šicí stroj má možnost regulace přítlaku patky a automatické zapošití látky. Velkoplošné podávací zoubky zaručují hladký posuv libovolné látky vč. silných látek.

Šicí stroj Veronica Champion 505

Šicí stroj Veronica Champion 505

Šicí stroj Veronica Inspira 600 je moderní elektronický šicí stroj s velice širokým využitím pro domácí šití. Tento šicí stroj má 197 šicích programů, ocelový rotační chapač s antiblokem a volné rameno. Šicí stroj Veronica Inspira 600 nabízí svým uživatelům sedm typů automatické knoflíkové dírky (na jeden krok) a tlačítko Start/Stop pro šití bez pedálu. Mezi další zajímavé funkce patří zejména paměť pro opakované šití textů a dekorací, automatický navlékač jehly, plynulé nastavení délky i šířky stehu a automatická poloha jehly. Šicí stroj má možnost regulace přítlaku patky, automatické zapošití látky. Velkoplošné podávací zoubky zaručují hladký posuv každé látky vč. těžkých látek.

Šicí stroj Veronica Inspira 600

Šicí stroj Veronica Inspira 600

Šicí stroj Veronica Excelent 707 je moderní šicí stroj s širokým využitím pro domácí šití, který vyniká snadnou obsluhou. Tento šicí stroj má 101 šicích programů a režim „snadné šití“ umožňující využívat stroj k běžnému šití nebo lze přejít do funkce plný režim. Šicí stroj Veronica Excelent 707 nabízí svým uživatelům 12 typů automatické knoflíkové dírky (na jeden krok), kovový rotační chapač, volné rameno a plynulé nastavení délky i šířky stehu. Mezi další zajímavé funkce patří zejména paměť pro opakované šití textů a dekorací, automatický navlékač jehly, tlačítko Start/Stop pro šití bez pedálu a funkce polohování jehly. Šicí stroj má možnost regulace přítlaku patky a automatické zapošití látky. Velkoplošné podávací zoubky zaručují hladký posuv každé látky vč. více vrstev rifloviny a podobných materiálů.

Šicí stroj Veronica Excelent 707

Šicí stroj Veronica Excelent 707

Více informací

Šicí stroje Veronica s podrobnými popisy nabízí internetový obchod Ráj-šití.cz, který se pyšní mnoha kladnými recenzemi na českém internetu. Na Ráj-šití.cz naleznete největší nabídku pro šicí stroje, která činí 13 různých značek šicích strojů a overlocků na jednom místě! Pokud si s výběrem vhodného šicího stroje nevíte rady na Ráj-šití.cz Vám rádi poradí šicí stroj přesně pro Vás.