Šicí stroje Veritas slouží pro domácí šití a nabízejí řadu funkcí, které poskytují kvalitní služby. Tyto šicí stroje jsou charakteristické zejména jednoduchým a pohodlným ovládáním, které šetří čas i námahu jejich uživatelek a uživatelů. Náš článek podrobněji představuje šicí stroje Veritas z nabídky internetového obchodu Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje.

Šicí stroj Veritas Creativa 835


Šicí stroj Veritas Creativa 835
je domácí šicí stroj s pohodlným a jednoduchým ovládáním. Ve výbavě šicího stroje je volné rameno, kyvný chapač, 35 programů včetně overlockových a užitkových stehů. Šicí stroj má také plynule nastavitelnou délku a šířku stehu, integrovaný navlékač nitě do jehly a umožňuje poloautomatické šití knoflíkové dírky, rychoupínání šicích patek, šití dvojjehlou či jemné doladění stehů. Mezi další funkce patří též rychlé navíjení horní nitě, nastavitelné napětí nitě a také regulace přítlaku patky.

Šicí stroj Veritas Creativa 835

Šicí stroj Veritas Creativa 835

Šicí stroj Veritas 808


Šicí stroj Veritas 808
má pohodlné a jednoduché ovládání. Jedná se o domácí šicí stroj vybavený volným ramenem, kovovým kyvným CB chapačem, 8mi programy včetně užitkových a overlockových stehů a ořezem nitě, který je umístěný na hlavě stroje i na tyči pro patky. Šicí stroj má dále také čtyřkrokovou knoflíkovou dírku, rychloupínání šicích patek nebo plynulou regulaci délky stehu. Šicí stroj umožňuje šití dvojjehlou a umožňuje též automatické odstavení jehlové tyče při navíjení cívky. Součástí nabídky funkcí tohoto šicího stroje i regulace přítlaku patky a vysoký zdvih patky pro materiály do 10 mm.

Šicí stroj Veritas 808

Šicí stroj Veritas 808

Šicí stroj Veritas 8081 PaS

Šicí stroj Veritas 8081 PaS je dalším šicím strojem, který je vybavený jednoduchým, nenáročným a pohodlným ovládáním I tento šicí stroj je určený pro domácí šití. Do výbavy šicího stroje patří volné rameno, kyvný CB chapač, 21 programů, mezi něž se řadí užitkové a overlockové stehy. Šicí stroj má i plynule nastavitelnou délku stehu, nastavitelné napětí nitě, rychloupínání šicích patek a rychlé navíjení horní nitě. šicí stroj umožňuje šití dvojjehlou, jemné doladění stehů, automatické odstavení jehlové tyče při navíjení cívky a má též funkci zpětného šití.

Šicí stroj Veritas 8081 PaS

Šicí stroj Veritas 8081 PaS

Více informací o šicích strojích Veritas naleznete v kategorii Šicí stroje Veritas, ve které si můžete objednat šicí stroje Veritas. Prodej šicích strojů Veritas obstarává internetový obchod Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje. V tomto internetovém obchodě pořídíte jak , tak i šicí stroje dalších značek nebo příslušenství pro šicí stroje, vše v nabídce online.