Šicí stroje Veritas jsou synonymem kvality v oblasti šicích strojů. Fenomény Singer a Veritas jsou šicí stroje, značky, které zná snad každý. Výrobce tvrdí, že jeho šicí stroje jsou vlastně reinkarnací ženy, přirovnává je k ženě s duší anděla, Lady Vamp, Femme Fatal. Atraktivní vzhled šicích strojů Veritas, slušivé „oblečení“ (kryty, obal) se snoubí se skvělými technickými vlastnostmi a cenou těchto zařízení, které píší historii šití již od roku 1905. Dnes se šicí stroje pod touto značkou již téměř nevyrábí, ale stále je možné zakoupit velice kvalitní modely. Hledáte-li šicí stroje Veritas online, našli jste správnou stránku pro nákup šicího stroje.

Šicí stroje Veritas jsou šicí stroje vhodné pro domácí šití. Nabízí řadu funkcí, které poskytují uživateli dostatečný komfort a kreativitu. Charakteristickým rysem  šicích strojů značky Veritas jsou zejména jednoduché a pohodlné ovládání, díky kterému šetří čas a námahu švadlenek, které teprve se šitím začínají, ale i těch, které šijí již déle a mají s touto značkou dobré zkušenosti. Naprostým základem těchto domácích šicích strojů bývá volné rameno, kyvný chapač, několik programů včetně overlockových a užitkových stehů, plynulá nastavitelnost délky a šířky stehu, navlékač nitě či poloautomatické šití knoflíkových dírek. Nechybí ani možnost šití dvojjehlou, jemné doladění stehů či zpětné šití.

Typy šicích strojů značky Veritas:

Laura

šicí stroj Veritas Laura

šicí stroj Veritas Laura

Rachel

šicí stroj Veritas Rachel

šicí stroj Veritas Rachel

Rubina

šicí stroj Veritas Rubina

šicí stroj Veritas Rubina

Selina

šicí stroj Veritas Selina

šicí stroj Veritas Selina

Regina

šicí stroj Veritas Regina

šicí stroj Veritas Regina

Alina

šicí stroj Veritas Alina

šicí stroj Veritas Alina

 

Nevíte, jaký šicí stroj koupit? Potřebujete si šicí stroje porovnat s tím, co na nich budete dělat a doporučit? Pak nás neváhejte kontaktovat. Nezávisle Vám šicí stroje porovnáme a doporučíme, Váš Ráj-šití.cz.