Už jste slyšeli o řadě šicích strojů Toyota Super Jeans? Tyto mechanické šicí stroje nabízejí originální, velmi neobvyklý design v černé barvě a speciální destičku pro snadnější šití džínoviny. Vybrat si můžete z více modelů, jejichž označení značí počet šicích programů.

Šicí stroje Toyota Super Jeans vznikly z důvodu velkého zájmu zákazníků o domácí šicí stroj, který by bez větších problémů dokázal přešívat i džínovinu. Značka Toyota těmto požadavkům vyhověla a vytvořila šicí stroj se speciální destičkou pro přešívání džínoviny i přes švy. Destička se nachází v základním příslušenství u všech šicích strojů Super Jeans v ceně stroje. Tyto šicí stroje jsou však určeny pouze pro domácnost, takže v žádném případě nenahradí průmyslový šicí stroj. K velmi častému šití džínoviny jsou průmyslové šicí stroje nutné.

Šicí stroj Toyota Super Jeans J15 základní a stěžejní model celé série Super Jeans nabízí 15 šicích programů, vestavěný navlékač jehly a 4-krokovou knoflíkovou dírku. Stejně jako u všech modelů Super Jeans má horizontální rotační chapač. U tohoto modelu je již přednastavená délka i šířka stehu, takže ji nelze dále regulovat. Šicí stroj je vhodný pro začátečníky a občasné domácí šití. Šicí stroj Toyota Super Jeans J15 můžete nově zakoupit i v bílé barvě!

Šicí stroj Toyota Super Jeans J 15 black

Šicí stroj Toyota Super Jeans J 15 black

Šicí stroj Toyota Super Jeans 26 je rovněž mechanický šicí stroj, který nabízí 26 šicích programů a navíc overlockový steh. Na tomto šicím stroji si již můžete regulovat délku stehu. Šicí stroj Toyota Super Jeans je pouze v černé barvě.

Šicí stroj Toyota Super Jeans J26W - bílá

Šicí stroj Toyota Super Jeans J26W – bílá

Šicí stroj Toyota Super Jeans 34 nejvyšší model Super Jeans. Tento šicí stroj už má krásných 34 druhů programů a regulovatelnou délku stehu i přítlak patky.

Šicí stroj Toyota Super Jeans J34 - černá

Šicí stroj Toyota Super Jeans J34 – černá

Rozhodli jste se pořídit si šicí stroj Toyota Super Jeans? Navštivte kategorii šicí stroje Toyota.