Úplná novinka z „dílny“ Toyota je zde a jedná se o stroj, který tady ještě nebyl. Jeho neobvyklý název přináší i neobvykle bohaté příslušenství v ceně stroje. Šicí stroj Toyota Oekaki dokáže vyšívat kruhové výšivky, šít volným pohybem, všívat šňůrky a další funkce! Navíc je ke stroji dodáván návod s kreativními typy pro výrobky.

Šicí stroj Toyota Oekaki je mechanický šicí stroj pro domácí běžné i kreativní šití. Stroj se zvláštním názvem Oekaki nabízí 24 šicích programů, kyvný CB chapač, poloautomatické tedy 4-krokové obšívání knoflíkové dírky i volné rameno. Na stroji lze regulovat délku stehu, přítlak patky a zasouvat podávací zoubky pro snadné šití volným pohybem. Navíc na stroji naleznete vestavěný navlékač jehly.

Šicí stroj Toyota Oekaki

Šicí stroj Toyota Oekaki

Oekaki se vyznačuje snadnou obsluhou a v ceně stroje navíc dostanete patku pro kruhové výšivky, patku quiltovací pro šití volným pohybem, patku pro přišívání šňůrek a další běžné příslušenství. Startovací sada, která je u stroje také dodávána obsahuje šicí nitě a vzory pro inspiraci. Nechybí ani typy na kreativní výrobky.

Více informací v kategorii šicí stroje Toyota.