Značka Texi, spíše zavedená v oblasti průmyslových šicích strojů, nyní vstupuje na evropský trh se sortimentem domácích šicích strojů TEXI. Tyto šicí stroje nejsou na českém a slovenském trhu neznámé, protože jsou nabízeny pod nejprodávanější českou značkou od výrobce, který nabízí stroje již 90 let. Doufáme tedy, že ti kdo mají s těmito šicími stroji zkušenost věří v dobrou kvalitu těchto šicích strojů.

Šicí stroje Texi jsou vysoce kvalitní a cenově dostupné elektronické šicí stroje s LCD displejem a přehledným ovládacím panelem pro domácí šití. Šicí stroje Texi jsou vybavené mnoha šicími stehy, např. šicí stroj Texi Balerina je vybaven 200 šicími stehy (Šicí stroj Texi Tutu je vybaven 66 šicími programy) vč. stehů užitkových, overlockových, dekoračních a 8 typy automatické knoflíkové dírky šité na 1 krok.

Do paměti tohoto šicího stroje lze umístit až 40 nakombinovaných stehů. Horizontální rotační chapač tohoto šicího stroje umožňuje pohodlně sledovat množství navinuté nitě na spodní cívce. Uživatele jistě potěší funkce polohování jehly nahoře/dole, která je vhodná zejména při šicí technice patchwork. Mezi další významné funkce těchto šicích strojů patří tlačítko START/STOP umožňující šití bez pedálu. Šicí stroj Texi Tutu má zabudovaný automatický navlékač jehly, který usnadňuje pracné navlékání nitě očkem jehly. Šicí stroje Texi Tutu mají snadné a přehledné ovládání.

Modely šicích strojů Texi:

1301 Pink

Šicí stroj Texi Joy 1301 Pink

Šicí stroj Texi Joy 1301 Pink

1302 Purple
1303 Green
1304 Blue
Joy 25

Šicí stroj Texi Joy 25

Šicí stroj Texi Joy 25

Joy 48
Ballerina
Black and White