Šicí stroje Singer jsou kvalitní domácí šicí stroje, které poskytují uspokojivý výkon. Tyto šicí stroje nabízejí užitečné vybavení, které je velmi nápomocné při domácím šití. Šicí stroje Singer jsou na trhu déle než 150 let, a za tu dobu si získaly vynikající pověst a jejich značka se proslavila po celém světě. V naší nabídce naleznete šicí stroje Singer on-line, se kterými vás seznámí náš článek.

Šicí stroje Singer zaznamenávaly významné úspěchy už v 19. století, kdy na světové výstavě v Pařížit v roce 1855 získaly významné ocenění a v roce 1863 se prodalo 20 000 kusů šicích strojů Singer. Společnost Singer získala řadu významných prvenství (např. to byla první nadnárodní společnost v USA nebo jako první uvedla společnost Singer elektrický šicí stroj na trh). Šicí stroje Singer jsou proslavené pod familiárním pojmem Singerovky jako tzv. dlouhočlunkové šicí stroje.

Šicí stroj Singer 3210

Šicí stroj Singer 3210

Šicí stroj Singer Family 1507

Šicí stroj Singer Family 1507 je domácí šicí stroj, který nabízí dobré vybavení pro kvalitní a pohodlné domácí šití. Šicí stroj má volné rameno, možnost šití dvojjehlou, zpětných chod pro zapošití nebo plynulou regulaci délky stehu. Šicí stroj nabízí sedm druhů stehů, mezi kterými nechybí základní stehy, dekorativní stehy a pružné stehy. Šicí stroj rovněž nabízí poloautomatické šití knoflíkových dírek na čtyři kroky. Jelikož na stůl šicího stroje někdy není příliš dobře vidět, má šicí stroj také vestavěné osvětlení, které hravě vyřeší situace, kdy švadlenka špatně vidí na šití.

Šicí stroj Singer SMC 1507

Šicí stroj Singer SMC 1507

Více informací pro šicí stroje Singer: Šicí stroj Singer Family 1507

Šicí stroj Singer 8280 Family

Šicí stroj Singer 8280 Family je určen pro jednoduché domácí šití. Šicí stroj je vybaven volným ramenem, které umožňuje pohodlné šití komplikovaných tvarů. Funkce šití dvojjehlou poskytuje možnost ozdobného a efektního šití. Šicí stroje nabízejí celkem sedm druhů stehů, mezi kterými nechybí základní stehy, dekorativní stehy a pružné stehy. Švadlenky ocení jak plynulou regulaci délky stehu, tak i poloautomatické šití knoflíkových dírek na čtyři kroky. Další užitečnou funkcí je zpětný chod pro zapošití.

Šicí stroj Singer Family 8280

Šicí stroj Singer Family 8280

Více informací pro šicí stroje: Šicí stroj Singer 8280 Family

Šicí stroj Singer Inspiration 4205

Šicí stroj Singer Inspiration 4205 je domácí šicí stroj s velkým množstvím užitečných funkcí pro komfortní domácí šití. Šicí stroj má celkem 16 funkcí, mezi které patří pět základních stehů a poloautomatická knoflíková dírka na čtyři kroky. Šicí stroj dále nabízí plynule nastavitelnou délku a šířku stehu, kompaktní napínač vchní nitě, polohovatelnou jehlu či zpětný chod pro zapošití. Šicí stroj má také automatickou regulaci tlaku šicí patky a systém „Snap-on“, který umožňuje nepřetržitou kontrolu stavu spodní nitě. Praktické volné rameno pro šití obtížních tvarů rovněž tento šicí stroj nepostrádá.

Šicí stroj Singer Inspiration 4205

Šicí stroj Singer Inspiration 4205

Šicí stroj Singer 2250 Tradition

Šicí stroj Singer 2250 Tradition má naprosto nový design – jedná se o novinku roku 2010. Tento domácí šicí stroj má devět druhů stehů včetně základních a dekorativních, poloautomatickou knoflíkovou dírku na čtyři kroky či polohovatelnou jehlu. Šicí stroj nabízí i praktické volné rameno, které je velmi nápomocné při šití rukávů či nohavic. Šicí stroj má dále kompaktní napínač nitě, automatickou regulaci tlaku šicí patky či automatické vypnutí navíjení spodní cívky.

Šicí stroj Singer Tradition 2250

Šicí stroj Singer Tradition 2250

Více informací pro šicí stroje: Šicí stroj Singer Tradition 2250

Šicí stroj Singer 4210

Šicí stroj Singer 4210 je domácí šicí stroj, který má jednoduché ovládání. Šicí stroj nabízí 10 základních stehů, 29 funkcí včetně čtyřkrokové knoflíkové dírky, automatického navlékače nitě či plynule nastavitelné délky a šířky stehu. Šicí stroj je vybaven praktickým systémem „Snap-on“, který zabezpečuje nepřetržitou kontrolu stavu spodní nitě. Šicí stroj je vybaven takéž polohovatelnou jehlou a praktickým volným ramenem. Pro zapošití je šicí stroj vybaven zpětným chodem a umožňuje šití dvojjehlou, s jejíž pomocí můžete zhotovit velmi efektní ozdobné stehy.

Šicí stroj Singer Inspiration 4210

Šicí stroj Singer Inspiration 4210