Šicí stroje Singer

Značka Singer si připisuje několik prvenství jako například výrobu prvních overlockových strojů nebo vývoj prvních aplikací usnadňující šití do mobilních telefonů.
Pro šicí stroje Singer je typický neotřelý design, který je výrazný především u šicích strojů Singer Heavy Duty.
Šicí stroje Singer Heavy Duty jsou stroje se zesílenou konstrukcí a poznáte je podle neotřelé tmavě šedé barvy. Tmavě šedá barva dává dodává šicím strojům dojem síly a respektu. Šicí stroje s označením HEAVY DUTY jsou masivnější a silnější šicí stroje, ideální i pro šití silnějších materiálů. 
Tyto šicí stroje toho zvládnou opravdu hodně, a navíc se díky tmavě šedému designu a hranatým tvarům stanou nepřehlédnutelným doplňkem šicích koutů.
Mezi šicími stroji Singer Heavy Duty stojí několik modelů jako např:
Nabídka šicích strojů od značky Singer je rozmanitá a na své si přijdou i ti, kteří raději vsází na klasický bílý design.

Značka Singer má dlouhou historii a jelikož jde neustále s dobou a do nových šicí strojů se snaží dát to, co si moderní doba žádá.

Mezi řadami šicích strojů Singer stojí i overlocky. Overlock Singer Elite SE017 se pyšní dokonce osvětlením navlékací dráhy smyčkovačů, což jej staví do popředí v komfortní obsluze. Stane se tak zajímavým parťákem nejednoho začátečníka.

Pro každý šicí stroj Singer u nás najdete široký sortiment příslušenství a také náhradních dílů. Nabízíme Vám tak možnost nakoupit vše co potřebujete pohodlně na jednom místě.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *