Šicí stroje Pfaff se proslavily díky své kvalitě a dlouhé životnosti. Jedná se o šicí stroje, které nabízejí obrovský počet různých funkcí, které poskytují vysoce kvalitní služby při domácím šití. Díky těmto funkcím můžete šít oděvy, elegantní módní doplňky nebo různé textilie pro domácnost. V případě potřeby umožňují šicí stroje Pfaff také rychlé opravy či úpravu oděvu. Mezi významné charakteristické rysy patří nejen pěkný vzhled, ale též know-how firmy Pfaff, které můžete využívat po dlouhá léta.

Šicí stroj Pfaff Hobby 1122

Šicí stroj Pfaff Hobby 1122 je určený pro domácí hobby šití. Šicí stroj je vybaven volným ramenem, rotačních chapačem 10-ti stehy a 4-krokovou knoflíkovou dírkou. Šicí stroj má dále regulaci délky stehu, funkci přišívání knoflíků a zpětný chod. Dodává se s pevným kufříkem.

Šicí stroj Pfaff Hobby 1122

Šicí stroj Pfaff Hobby 1122

Šicí stroj Pfaff Hobby 1132

Šicí stroj Pfaff Hobby 1132 je domácí šicí stroj, který se výborně hodí pro hobby šití. Se svým jednoduchým ovládáním, volným ramenem či rotačním chapačem poskytuje tento šicí stroj vynikající služby. Další nabídku funkcí tvoří 19 stehů, 4-kroková knoflíková dírka, regulace délky a šířky stehu či regulace přítlaku patky. Součástí balení je pevný kufřík pro šicí stroj.

Šicí stroj Pfaff Hobby 1132

Šicí stroj Pfaff Hobby 1132

Šicí stroj Pfaff Hobby 1142

Šicí stroj Pfaff Hobby 1142 je domácí hobby šicí stroj. Nabídka tohoto šicího stroje je skutečně zajímavá: zahrnuje 25 stehů a 8 dekorativních stehů. Šicí stroj má dále volné rameno, rotační chapač, automatickou knoflíkovou dírku či regulaci délky a šířky stehu. I tento šicí stroj je dodáván s pevným kufříkem.

Šicí stroj Pfaff Hobby 1142

Šicí stroj Pfaff Hobby 1142

Šicí stroj Pfaff Expression 2.0

Šicí stroj Pfaff Expression 2.0 je domácí šicí stroj vybavený osvětleným displejem, který zobrazuje informace o stehu, doporučení pro šití a další informace. Šicí stroj má řadu kvalitních funkcí pro velmi přesné šití a umožňuje úpravy stehů. Šicí stroj je rovněž vhodný pro quiltování a šití výšivek.

Šicí stroj Pfaff Expression 2.0

Šicí stroj Pfaff Expression 2.0

Šicí stroj Pfaff Expression 3.0

Šicí stroj Pfaff Expression 3.0 je elektronický šicí stroj vybavený displejem a možností programování vlastních řad. Jedná se o domácí šicí stroj, který poskytuje velký pracovní prostor pro šití velkých výrobků a který má regulaci polohy jehly, funkci automatického zapošití, nastavení rozsahů rychlosti, integrovaný navlékač jehly pro snadné šití a další funkce.

Šicí stroj Pfaff Expression 3.0

Šicí stroj Pfaff Expression 3.0

Šicí stroj Pfaff Expression 4.0 Quilt

Šicí stroj Pfaff Expression 4.0 Quilt je elektronický šicí stroj, který se hodí pro patchwork i quiltování. Šicí stroj je vybavený volným ramenem, displejem a speciálními funkcemi pro quiltování včetně quiltovacích stehů, možností úprav stehů a jejich uložením do paměti.

Šicí stroj Pfaff Expression 4.0

Šicí stroj Pfaff Expression 4.0

Nabídku na včetně kompletních informací k jednotlivým šicím strojům naleznete v kategorii Šicí stroje Pfaff. V této kategorii je uveřejněn vynikající přehled a podstatné informace pro šicí stroje Pfaff on-line. Kvalitní, spolehlivé a s dlouhou životností, tak přesně takové jsou šicí stroje Pfaff. Prodej se uskutečňuje prostřednictvím stránek internetového obchodu Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje.