Šicí stroje Pfaff Select představují šicí stroje střední řady, které vyhovují uživatelům zběhlým v domácím šití. Šicí stroje Pfaff Select nabízejí praktické funkce. Kombinace těchto funkcí s jednoduchým ovládáním poskytuje možnosti výborných a kvalitních výsledků. Šicí stroje Pfaff mezi ty šicí stroje, které mají výborný design, ale zároveň se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, takže svým uživatelům přinášejí radost a seberealizaci po mnoho let.

Šicí stroj Pfaff Select 2.0

Šicí stroj Pfaff Select 2.0 je domácí šicí stroj moderní koncepce. Šicí stroj volné rameno, 27 stehů, jednoduché ovládání a ořez nitě. Součástí nabídky tohoto šicího stroje je také čtyřkroková knoflíková dírka (poloautomatická), regulace šířky stehu, zpětný chod a funkce přišívání knoflíků. Šicí stroj dále nabízí regulaci polohy jehly, systém Easy Select pro snandou volbu stehů a další funkce.

Šicí stroj Pfaff Select 2.0

Šicí stroj Pfaff Select 2.0

Šicí stroj Pfaff Select 3.0

Šicí stroj Pfaff Select 3.0 je moderní šicí stroj pro domácí praktické šití. V nabídce tohoto šicího stroje figuruje 27 druhů stehů, volné rameno, ořez nitě, zpětný chod či regulace délky a šířky stehu. Šicí stroj nepomíjí ani čtyřkrokovou knoflíkovou dírku, systém Easy Select pro snadnou volbu stehů, navlékání nitě na spodní cívku s automatickým vypnutím při jejím naplnění či systém horního podávání IDT.

Šicí stroj Pfaff Select 3.0

Šicí stroj Pfaff Select 3.0

Šicí stroj Pfaff Select 4.0

Šicí stroj Pfaff Select 4.0 je domácí šicí stroj s moderní konstrukcí a velmi zajímavými funkcemi. Do bohaté nabídky praktických funkcí, které tento šicí stroj poskytuje, patří 40 stehů s extra ozdobnými stehy, volné rameno, regulace délky a šířky stehu, zpětný chod, funkce přišívání knoflíků, systém horního podávání IDT, atd. Šicí stroj Pfaff Select 4.0 je dodáván s bohatým příslušenstvím včetně přenosného kufříku.

Šicí stroj Pfaff Select 4.0

Šicí stroj Pfaff Select 4.0