Šicí stroje Pfaff Select představují šicí stroje střední řady, které vyhovují uživatelům zběhlým v domácím šití. Šicí stroje Pfaff Select nabízejí praktické funkce. Kombinace těchto funkcí s jednoduchým ovládáním poskytuje možnosti výborných a kvalitních výsledků. Šicí stroje Pfaff mezi ty šicí stroje, které mají výborný design, ale zároveň se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, takže svým uživatelům přinášejí radost a seberealizaci po mnoho let.

Šicí stroj Pfaff Select 2.0

Šicí stroj Pfaff Select 2.0 je domácí šicí stroj moderní koncepce. Šicí stroj volné rameno, 27 stehů, jednoduché ovládání a ořez nitě. Součástí nabídky tohoto šicího stroje je také čtyřkroková knoflíková dírka (poloautomatická), regulace šířky stehu, zpětný chod a funkce přišívání knoflíků. Šicí stroj dále nabízí regulaci polohy jehly, systém Easy Select pro snandou volbu stehů a další funkce.

Šicí stroj Pfaff Select 3.0

Šicí stroj Pfaff Select 3.0 je moderní šicí stroj pro domácí praktické šití. V nabídce tohoto šicího stroje figuruje 27 druhů stehů, volné rameno, ořez nitě, zpětný chod či regulace délky a šířky stehu. Šicí stroj nepomíjí ani čtyřkrokovou knoflíkovou dírku, systém Easy Select pro snadnou volbu stehů, navlékání nitě na spodní cívku s automatickým vypnutím při jejím naplnění či systém horního podávání IDT.

Šicí stroj Pfaff Select 4.0

Šicí stroj Pfaff Select 4.0 je domácí šicí stroj s moderní konstrukcí a velmi zajímavými funkcemi. Do bohaté nabídky praktických funkcí, které tento šicí stroj poskytuje, patří 40 stehů s extra ozdobnými stehy, volné rameno, regulace délky a šířky stehu, zpětný chod, funkce přišívání knoflíků, systém horního podávání IDT, atd. Šicí stroj Pfaff Select 4.0 je dodáván s bohatým příslušenstvím včetně přenosného kufříku.