Šicí stroje Pfaff Select

Šicí stroje Pfaff Select 2.0

Šicí stroj Pfaff Select 2.0 je spolehlivý domácí šicí stroj moderního vzhledu s praktickými funkcemi.
Šicí stroj má jednoduché ovládání, volné rameno, 27 stehů, regulaci šířky stehu, systém EasySelect pro snadnou volbu stehu a další funkce. Šicí stroj nabízí kvalitní stehy, které jsou vhodné pro řadu druhů látek včetně pružných a umožňují dosažení vynikajících výsledků.

Šicí stroje Pfaff Select 2.0

Šicí stroje Pfaff Select 3.0

Šicí stroj Pfaff Select 3.0 je spolehlivý kvalitní domácí šicí stroj vhodný i pro vyšší zátěž s funkcí horního podávání. Šicí stroj má jednoduché ovládání, volné rameno, 27 stehů, systém EasySelect pro snadnou volbu stehu, systém horního podávání IDT, regulaci délky a šířky stehu, zpětný chod, ořez nitě, navlékání nitě na spodní cívku s automatickým vypnutím při naplnění cívky, a další funkce. Šicí stroje Pfaff Select3.0 jsou vhodné i pro pravidelné denní vícehodinové zatížení a zvládají skvěle a kvalitně šití jak velmi lehkých látek, tak silných látek, a to i ve více vrstvách u rifloviny či koženky! Speciální rotační chapač, který je používán v průmyslových šicích strojích, zajišťuje kvalitní a bezproblémové šití. Systém horního podávání IDT, který lze libovolně zapnout či vypnout, je ideální na šití silných látek či více vrstev látek, proto je naprosto ideální šicí stroj pro šití mj. i patchworku.

Šicí stroje Pfaff Select 3.0

Šicí stroj Pfaff Select3.2

Šicí stroj Pfaff Select3.2 je moderní spolehlivý a kvalitní domácí šicí stroj vhodný i pro vyšší zátěž s funkcí horního podávání IDT. Šicí stroj Pfaff Select3.2 je novým následníkem oblíbeného modelu Select3.0. Tato modernější verze přichází s novým designem a výkonným LED osvětelním pro krásnější, zdravější a úspornější osvětlení pracovní plochy. Šicí stroj Select3.2 má jednoduché ovládání, volné rameno, 27 typů stehů, systém EasySelect pro snadnou volbu stehu, systém horního podávání IDT, regulaci délky a šířky stehu, zpětný chod, ořez nitě, navlékání nitě na spodní cívku s automatickým vypnutím při naplnění cívky, a další funkce. Šicí stroje Pfaff Select3.2 jsou vhodné i pro pravidelné denní vícehodinové zatížení a zvládají skvěle a kvalitně šití jak velmi lehkých látek, tak silných látek, a to i ve více vrstvách u rifloviny či koženky! Speciální rotační chapač, který je používán v průmyslových šicích strojích, zajišťuje kvalitní a bezproblémové šití. Systém horního podávání IDT, který lze libovolně zapnout či vypnout, je ideální na šití silných látek či více vrstev látek, proto je naprosto ideální šicí stroj pro šití mj. i patchworku.

Šicí stroje Pfaff Select 3.2

Rozdíly Pfaff Select3.0 a 3.2:
Nová verze Select3.2 přichází s novým designem a výkonným LED osvětelním pro krásnější, zdravější a úspornější osvětlení pracovní plochy.

Šicí stroje Pfaff Select 4.0

Šicí stroj Pfaff Select 4.0 je domácí šicí stroj s praktickými funkcemi a moderním vzhledem.
Šicí stroj má jednoduché ovládání, volné rameno, 40 stehů, extra ozdobné stehy, systém EasySelect pro snadnou volbu stehu, systém horního podávání IDT, regulaci délky a šířky stehu, zpětný chod, ořez nitě, navlékání nitě na spodní cívku s automatickým vypnutím při naplnění cívky, a další funkce. Šicí stroj má rovněž bohaté příslušenství včetně látací patky a patky pro rolovaný lem.

Šicí stroje Pfaff Select 4.0

Šicí stroj Pfaff Select4.2

Šicí stroj Pfaff Select4.2 je robustní domácí šicí stroj s horním podáváním a novým vzhledem i pro větší zatížení. Jedná se o modernější verzi šicího stroje Pfaff Select4.0. Šicí stroj Pfaff Select4.2 má modernější design a LED osvětlení pro kvalitnější a úspornější osvětlení pracovní plochy. Šicí stroj Pfaff Select4.2 má jednoduché ovládání, volné rameno, 40 typů stehů, extra ozdobné stehy, systém EasySelect pro snadnou volbu stehu, systém horního podávání IDT, regulaci délky a šířky stehu, zpětný chod, ořez nitě, navlékání nitě na spodní cívku s automatickým vypnutím při naplnění cívky, a další funkce. Šicí stroj má rovněž bohaté příslušenství včetně látací patky a patky pro rolovaný lem.

Šicí stroje Pfaff Select 4.2

Rozdíly Pfaff Select4.0 a 4.2:
Nová verze Select4.2 přichází s novým designem a výkonným LED osvětlením pro krásnější, zdravější a úspornější osvětlení pracovní plochy.

Porovnání – šicí stroje Pfaff

PFAFF – modely Select 2.0, 3.0, 4.0 Select 2.0 Select 3.0 Select 4.0
Jednoduchá volba stehu systémem „Easy Select“  ano  ano ano
Počet stehů vč. ozdobných  27  27  40
Poloha pro volné šití – volným pohybem, quiltování a látání  ano  ano  ano
Stále stejná síla vpichu, rychle, pomalu, skrz silnou látku, skrz několik vrstev  ano  ano  ano
Vysoký prostor pod přítlačnou patkou! Pro šití, quiltování a látání – zvýšená poloha pro silné látky a pro více vrstev  ano  ano  ano
Proměnná šířka stehu až do 5,5 mm a délka až do 6,0 mm  ano  ano  ano
Dokonalé 4 krokové knoflíkové dírky – libovolné délky  ano  ano  ano
Přišívání knoflíků  ano  ano  ano
Zpevnění švu prošitím směrem zpět  ano  ano  ano
Extra štíhlé volné rameno k šití manžet, nohavic, výstřihů apod.  ano  ano  ano
Proměnná poloha jehly pro snadné prošívání  ano  ano  ano
Snadné navíjení spodní niti z jehly. Není třeba znovu navlékat stroj  ano  ano  ano
Navíjení spodní niti je ukončeno, jakmile je cívka plná  ano  ano  ano
Snadno přístupný odřezávač niti na boku stroje  ano  ano  ano
Snadná výměna přítlačné patky a stehové desky – jednoduše je zacvakněte!  ano  ano  ano
Dva trny na cívky – hlavní trn je naklápěcí pro snadné nasazení cívky s nití  ano  ano  ano
K dispozici je další trn na cívku pro šití dvojjehlou  ano  ano  ano
Osvětlený šicí prostor – žárovka neoslňuje a dobře osvětluje pracovní prostor  ano  ano  ano
Množství příslušenství – standardní přítlačná patka, vodítko okraje/quiltu, průhledná patka, patka pro slepý steh, zipová patka, patka pro knoflíkové dírky, páráček švů, patka pro volný pohyb/látání, patka pro rolovaný lem, patka pro zábavné stehy a krabička s jehlami  ano  ano  ano
Odstranitelná schránka na příslušenství (z volného ramene) – příslušenství stále po ruce  ano  ano  ano
Kufřík – chrání stroj při přenášení i doma  ano ano  ano
Vestavěný originální systém dvojího podávání IDTTM (integrované dvojí podávání) zaručuje absolutně rovnoměrné podávání látky shora i zdola  –  ano  ano
Integrovaný navlékač jehly  –  –  ano
Látací patka – pro quiltování a šití volným pohybem  –  –  ano
Patka pro rolovaný lem a patka pro šití ozdobných stehů  –  –  ano
Speciální schránka na příslušenství s místem pro každý díl  –  –  ano
Extra ozdobné stehy  –  –  ano