Šicí stroje Pfaff jsou známe svou kvalitou, dlouhou životností a precizním šitím.  Šicí stroje této značky jsou rozděleny do třech kategorií:

šicí stroje Pfaff Hobby – jednodušší šicí stroje, které se snadno ovládají a jsou určeny pro občasné domácí šití (naleznete ve starších článcích)

Šicí stroj Gritzner Hobby V

Šicí stroj Gritzner Hobby V

šicí stroje Pfaff Select – střední kategorie šicích strojů, mají moderní vzhled a spoustu užitečných funkcí(viz starší články)

Šicí stroj Pfaff Select 3.0

Šicí stroj Pfaff Select 3.0

šicí stroje Pfaff Expression – nejvyšší řada této značky, více informací níže.

Šicí stroj Pfaff Expression 4.0

Šicí stroj Pfaff Expression 4.0

Šicí stroje Pfaff Expression

Tato řada šicích strojů Pfaff je určena pro náročné uživatele.
Pfaff Expression jsou elektronické domácí šicí stroje, které mají grafický display zobrazující steh ve
skutečné velikosti s informacemi o optimálním nastavení. Patent typický pro tyto stroje je šití knoflíkové
dírky funkcí Sensormatic, obě strany dírky se šijí stejným směrem a s přesnou délkou, díky tomu jsou obě
strany shodné. Dvojí osvětlení zajišťuje šití bez nepříjemných stínů.

V této produktové řadě nalezneme:

Šicí stroj Pfaff Expression 2.0

Šicí stroj Pfaff Expression 2.0

Šicí stroj Pfaff Expression 2.0

Šicí stroj Pfaff Expression 3.0

Šicí stroj Pfaff Expression 3.0

Šicí stroj Pfaff Expression 3.0

Šicí stroj pfaff Expression 4.0 Quilt

Šicí stroj Pfaff Expression 2.0

Šicí stroj Pfaff Expression 2.0 se vyznačuje velmi přesným šitím a má 104 šicích stehů – základní stehy, knoflíkové dírky, ozdobné, křížkové, lemovací i quiltovací stehy. Pro pohodlné šití větších kusů látek, quilting nebo patchwork mají tyto stroje velký šicí prostor, zvýšenou polohu patky, automatické zapošití. Možnost rychlého a snadného výběru stehu a nastavení rychlosti šití určitě  ocení každá švadlena.

Další funkce pro šicí stroj Pfaff Expression 2.0

Po zmáčknutí informačního tlačítka se na displeji zobrazí doporučení pro šití. Tento šicí stroj má 37 poloh jehly, velkou stehovou desku s vodícími čárami pro snadné vedení látky a mnoho dalších zajímavých funkcí. Více informací naleznete na šicí stroj Pfaff Expression 2.0

Šicí stroj Pfaff Expression 3.0

Šicí stroj Pfaff Expression 3.0 umožňuje naprogramování vlastních šicích programů a vytváření šicích řad, možnost nastavení různých úhlů zužování či rozšiřování stehu, vlastní kombinace stehů apod.. Tento šicí stroj má systém IDT pro rovnoměrné podávání látky. Rovněž má velkou pracovní plochu. Expression 3.0 má 153 šicích stehů, vyšívací abecedu, program pro dvojjehlu a funkci nový start – stroj se hned vrátí na začátek zvoleného stehu nebo řady. Více informací na šicí stroj Pfaff Expression 3.0

Šicí stroj Pfaff Expression 4.0 Quilt

Tento šicí stroj je speciálně určen pro quilting a patchwork, má oproti jeho předchůdcům automatický odstřih horní i spodní nitě, automatické zdvižení přítlačné patky, elektronické napětí nitě, elektronickou kolenní páku a čidlo spodní niti. U tohoto šicího stroje si můžete rovněž nastavit vlastní řady stehů i vlastní steh a uložit si ho do paměti pro vlastní stehy. Tento stroj disponuje 222 různými stehy. Více informací na šicí stroj Pfaff Expression 4.0 Quilt

Více informací

Další informace naleznete na Ráj šití.cz v kategorii šicí stroje nebo šicí stroje Pfaff.  Na výše uvedených stránkách naleznete srovnání funkcí všech strojů v této řadě. Podívat se můžete i na jiný šicí stroj nebo overlocky, které náš internetový obchod také nabízí.  Unás najdete všechny uvedené produktové řady šicích strojů Pfaff za výhodné ceny.