Podívejte se, které šicí stroje naleznete v nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz. V tomto článku uvádíme základní informace o některých šicích strojích Lucznik z naší nabídky. Šicí stroje Lucznik jsou praktické šicí stroje do domácnosti, které vynikají výborným poměrem kvalita/cena. Šicí stroje Lucznik mají tělo vyrobené z hliníkového korpusu, mechanismus obsahuje kovové části, díky čemuž se výrazně zvyšuje životnost těchto šicích strojů.

Vyberte si šicí stroj podle svých potřeb a požadovaného vybavení:

Šicí stroj Lucznik 827 Maja

Tento šicí stroj menších rozměrů plně dostačuje pro občasné šití v domácnosti. Šicí stroj Maja nabízí užitečné funkce a vybavení, mezi které patří 13 programů, volné rameno, kyvný CB chapač, poloautomatické obšívání knoflíkové dírky, regulace výkonu, a další funkce. Některé stehy, které šije tento šicí stroj: slepý steh, elastický steh, jednoduchý trojitý steh, lemovací steh šikmý, větvičkový steh, saténový steh (zhuštění cikcak)  a další.

Šicí stroj Lucznik 827 Maja

Šicí stroj Lucznik 827 Maja

Šicí stroj Lucznik 340 FA

Je to jednoduchý a levný šicí stroj, který nalezne své uplatnění v každé domácnosti. Šicí stroj má 18 programů (včetně poloautomatického obšívání knoflíkové dírky či přišívání knoflíků), kyvný CB chapač a volné rameno. Šicí stroje 340 FA šijí mnoho druhů stehů, např. přímý rovný steh, cikcak steh, krytý steh, overlockový steh, a další.

Šicí stroj Lucznik 340 FA

Šicí stroj Lucznik 340 FA

Šicí stroj Lucznik 2015 Zofia

Jedná se o multifunkční šicí stroj, který výborně poslouží v každé domácnosti. Co nabídne šicí stroj Zofia? Na prvním místě to je 24 programů a 20 stehů, šití knoflíkové dírky na čtyři kroky, volné rameno, kyvný CB chapač, regulovatelný přítlak patky, a další výborné funkce. Šicí stroje Zofia mají ve výbavě užitečné stehy, např. rovný steh, slepý steh, overlockové stehy, elastický steh, jednoduchý trojitý steh, lemovací steh šikmý, saténový steh, a další stehy. Zkrátka tento šicí stroj poslouží.

Šicí stroj Lucznik 2015 Zofia II

Šicí stroj Lucznik 2015 Zofia II

Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia

Jde o výborně vybavený šicí stroj určený pro šití v domácnosti. Šicí stroje Lidia mají 24 programů, volné rameno a regulovatelný přítlak patky. Šicí stroje Lidia dále nabízejí funkci poloautomatického šití knoflíkové dírky, ořez nitě, plynulou regulaci délky stehu, regulaci přítlaku patky, a další zajímavé funkce. Tyto šicí stroje se vedle svých technických funkcí, kvality a výkonu od všech ostatních šicích strojů odlišují mimořádně veselým designem – šicí stroj Lidia je vyzdoben barevnými motýlky, díky čemuž šití už nebude nudné! Šicí stroj Lidia umožňuje šití mnoha druhů stehů, např.: rovný steh, slepý steh, overlockové stehy, jednoduchý trojitý steh, elastický steh, saténový steh, lemovací steh šikmý, a další.

Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia

Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia

Šicí stroj Lucznik 834 Basia

Šicí stroj Basia je mimořádně praktický šicí stroj, neboť je vybaven kufříkem, který umožňuje bezpečné uložení a snadný transport. Pokud navštěvujete kurzy šití, často cestujete s šicím strojem, anebo jen šijete v domácnosti, tento šicí stroj vám rozhodně sedne. Šicí stroje Lucznik 834 Basia mají také další užitečné vybavení a funkce. Šicí stroje Basia mají 30 programů, 26 stehů, volné rameno, kyvný CB chapač, zpětné šití, plynulou regulaci délky stehu, a další užitečné funkce. Šicí stroj Basia umožňuje šití řady stehů, mezi které patří přímý rovný steh, krytý steh, overlockové stehy, elastický velký steh, trojitý rovný steh, ozdobný saténový steh, atd.

Šicí stroj Lucznik 834 Basia

Šicí stroj Lucznik 834 Basia

Šicí stroj Lucznik 2009 Julia

Šicí stroj Julia patří mezi víceúčelové šicí stroje pro domácnost. Tento šicí stroj je vybaven 36-ti programy pro šití, volným ramenem, kyvným CB chapačem, ořezem nitě, umožňuje plynulou regulaci délky a šířky stehu. Šicí stroj Julia nabízí mnoho stehů, které dokáže šít. Mezi ně patří přímý steh, overlockový steh, elastický velký steh, ozdobný saténový steh, trojitý rovný steh, krytý steh, trikotový steh, větvičkový steh, a řada jiných.

Šicí stroj Lucznik 2009 Julia

Šicí stroj Lucznik 2009 Julia

Šicí stroj Lucznik 2004 Kornelia II

Pod názvem šicí stroj Kornelia se skrývá výborný multifunkční šicí stroj, který v domácnosti zvládne vykonat mnoho užitečné práce. Šicí stroj má praktické vybavení a výborné funkce, které usnadní, zrychlí a zkvalitní domácí šití. Co tedy šicí stroje Kornelia nabízejí? Především jde o 24 šicích programů, volné rameno a celokovový kyvný chapač. Mezi dalšími funkcemi nechybí poloautomatické obšívání dírky (v závislosti na velikosti knoflíku), zpětné šití, plynulá regulace rychlosti šití a plynulá regulace délky stehu či navíjení niti na spodní cívku s automatickým vypnutím. Nejsou to však jen funkce, co činí šicí stroj šicím strojem, ale též nabídka stehů, které šicí stroj dokáže ušít. A ta je rozsáhlá: z celkem 18-ti stehů zvlášť uvádíme přímý steh, krytý steh, overlockové stehy, elastický steh, ozdobný saténový steh, trojitý rovný steh, a v nabídce jich naleznete mnohem více.

Šicí stroj Lucznik 2004 Kornelia II

Šicí stroj Lucznik 2004 Kornelia II

Chcete vědět více o naší nabídce? Potom klikněte na šicí stroje a navštivte stránky, kde si můžete vybrat šicí stroj podle svého gusta!