Nejvýznamnější výrobce průmyslových šicích strojů Juki nově přináší na tuzemský trh šicí stroje pro domácnost. Tyto vysoce kvalitní moderní šicí stroje obsahují technologie převzaté z průmyslových strojů a jsou ideální pro každou domácnost, patchwork i quilting.

Značku Juki netřeba představovat všem, kteří se již setkali s průmyslovými šicími stroji, protože se jedná o opravdovou jedničku v tomto odvětví. Za zmínku jistě stojí fakt, že úplně prvním prodávaným strojem, vyrobeným značkou Juki v roce 1947, byl šicí stroj pro domácnost.
Přestože se domácí šicí stroje Juki dostaly na český trh teprve nedávno, v zahraničí se prodávají již delší dobu. Jedná se o velmi kvalitní a bezporuchové šicí stroje.

Z široké nabídky šicích strojů Juki si vybere opravdu každý. Od základních modelů pro občasné domácí šití až po bohatě vybavené elektronické šicí stroje ideální pro patchwork a quilting.

 

Nejprodávanější modely Juki:

Šicí stroj Juki HZL – K 85
– tento velice dobře vybavený elektronický šicí stroj je jedinečný možností výběru stehu pro zapošívání. Na stroji si totiž můžete vybrat i zapošití tzv. na místě (není vidět), které u jiných strojů není.

Šicí stroj Juki HZL - K 85

Šicí stroj Juki HZL – K 85

Šicí stroje Juki řady F 300, 400, 600
– elektronické šicí stroje řady F jsou konstruované pro patchwork a quilting. Mají velké množství stehů, automatický odstřih nitě, displej, zcela automatický navlékač jehly na jediné zmáčknutí páčky, možnost dokoupení kolenní páky i přídavného stolku a hlavně průmyslový systém blokového podávání látky.

Šicí stroj Juki Exceed F 300

Šicí stroj Juki Exceed F 300

Co je to blokové podávání látky?

Šicí stroj Juki Exceed F 400

Šicí stroj Juki Exceed F 400

Podávací zoubky se pohybují ve tvaru obdelníku, což zaručuje podávání látky od úplného začátku. I jemné materiály, které se jinak shrnují a vlní budou s blokovým podáváním hezky rovně ušité.

Šicí stroj Juki Exceed HZL - F 600

Šicí stroj Juki Exceed HZL – F 600

Více informací o šicích strojích Juki získáte v kategorii šicí stroje Juki.