Kvalitní domácí šicí stroje jsou hlavním zaměřením našeho internetového obchodu Ráj-šití.cz. U nás můžete zakoupit šicí stroje mnoha světoznámých značek.O těchto šicích strojích pravidelně píšeme i v našem blogu, takže se šicími stroji Janome se naši pravidelní čtenáři již mohli setkat v článku Šicí stroje Janome – nabídka I. Nyní představujeme další šicí stroje Janome, které se hodí jak pro pravidelné domácí šití, tak i jen pro občasné šití.

Šicí stroj Janome 525

Šicí stroj Janome 525 je mechanický domácí šicí stroj, který vyniká tichým chodem a moderním designem. Tyto šicí stroje mají volné rameno, rotační chapač, 24 šicích programů, regulaci přítlaku patky a další užitečné funkce. Novinkou je čtyřdílný podavač, který usnadní šití ramínek. Více o tomto šicím stroji naleznete na stránce Šicí stroj Janome 525.

Šicí stroj Janome 525

Šicí stroj Janome 525

Šicí stroj Janome 625E

Šicí stroj Janome 625E má volné rameno, rotační chapač, 25 šicích programů, jednokrokovou automatickou knoflíkovou dírku, a další užitečné funkce. Pro ochranu před prachem a poškozením je šicí stroj vybaven tvrdým kufrem. Tyto šicí stroje jsou dále vybaveny elastickými, overlockovými stehy, plynulou regulací délky a šířky stehu, regulací přítlaku patky nebo funkcí zpětného šití. Podrobnější popis šicího stroje uveřejňujeme na stránce Šicí stroj Janome 625E.

Šicí stroj Janome 625 E

Šicí stroj Janome 625 E

Šicí stroj Janome DC3030

Šicí stroj Janome DC3030 patří mei elektronické šicí stroje, které jsou určeny pro domácí šití. Tento šicí stroj zahrnuje do svého vybavení volné rameno, rotační chapač a 30 šicích programů. Šicí stroj je dále vybave integrovaným navlékačem niti pro bezproblémové navlečení niti do očka jehly či rychloupínacím systémem SYSTEM MATIC pro snadnou výměnu patek. Při šití knoflíkové dírky má uživatel na výběr ze šesti druhů automatické (jednokrokové) knoflíkové dírky.

Šicí stroj Janome DC 3030

Šicí stroj Janome DC 3030

Šicí stroj Janome My Style 2522

Charakteristickými znaky pro šicí stroj Janome My Style 2522 je tichý chod. Tyto šicí stroje jsou vybaveny volným ramenem, rotačním chapačem či 22-ti programy včetně užitkových, strečových a dekorativních stehů. Šicí stroj umožňuje plynulou regulaci délky a šířky stehu.

Šicí stroj Janome My Style 2522

Šicí stroj Janome My Style 2522

Šicí stroj Janome DC4030

Šicí stroj Janome DC4030 je domácí elektronický šicí stroj, který je vybavený digitálním LED displejem, volným ramenem, rotačním chapačem či 30 druhy stehů.

Šicí stroje Janome DC 4030

Šicí stroje Janome DC 4030

Šicí stroj Janome DC4100

Šicí stroj Janome DC4100 je elektronický domácí šicí stroj. Tyto šicí stroje mají volné rameno, LCD displej, 100 druhů stehů a další užitečné funkce. Šicí stroj umožňuje výběr z pěti typů automatických knoflíkových dírek či programování sledu až 50 stehů. Přečtěte si více na stránce Šicí stroje Janome.

Šicí stroj Janome DC 4100

Šicí stroj Janome DC 4100

Šicí stroj Janome MC5200

Šicí stroj Janome MC5200 patří mezi špičkové šicí stroje nejvyšší kvality. Kvalitu technologického zpracování dosvědčuje mikropočítač či LCD displej, kterými jsou tyto šicí stroje vybaveny. Šicí stroj má rotační chapač, volné rameno, 580 programů a další funkce. Švadlenky, které rády vyšívají, si s tímto šicím strojem přijdou na své, neboť tento šicí stroj umožňuje využívat velké množství stehů a aplikací.

Šicí stroj Janome MC 5200

Šicí stroj Janome MC 5200

Šicí stroj Janome MC4900QC

Šicí stroj Janome MC4900QC je další špičkový šicí stroj nejvyšší technické kvality, který je od značky Janome v naší nabídce. Tyto šicí stroje jsou vybaveny horizontálním magnetickým rotačním chapačem. Ve výbavě nechybí ani další špičkové funkce a služby, mezi které lze zařadit 534 programů včetně 10-ti typů knoflíkových dírek. Šicí stroj nabízí luxus digitálního ovládání. Nadstandardní vybavení pomůže ke skutečně výbornému propracování domácích výrobků včetně mimořádně pohodlného šití.

Šicí stroj Janome MC 4900 QC

Šicí stroj Janome MC 4900 QC

Šicí stroj Janome MC6600

Šicí stroj Janome MC6600 je první domácí šicí stroj, který je určený pro profesionální využití. Šicí stroj má horizontální rotační chapač, diferenciální podavač a celohliníkovou moderní konstrukci. Tyto šicí stroje jsou dále vybaveny LCD displejem, 163mi stehy, 404mi programy či 7mi knoflíkovými dírkami. Šicí stroj dále umí vyšívat písmena a monogramy. Pro rovnoměrné šití slouží systém AcuFeed. Více informací naleznete na stránce Šicí stroj Janome MC6600.

Šicí stroj Janome MC 6600 Professional

Šicí stroj Janome MC 6600 Professional

Chcete-li si prohlédnout naši nabídku šicích strojů, klikněte na Šicí stroje Janome.