Náš internetový obchod nabízí šicí stroje a overlocky mnoha značek. Jednou z těchto značek jsou šicí stroje Janome. Šicí stroje Janome v naší nabídce jsou určeny pro domácí šití. Tyto šicí stroje jsou vhodné především pro milovníky šití a též pro občasné šití.

Šicí stroj Janome SEW MINI

Šicí stroj Janome Sew MINI je malý dětský šicí stroj, který slouží pro jednoduché a občasné šití v domácnosti či na cestách. Šicí stroj není určený pro pravidelné šití. Šicí stroj je ideální pro větší děti, avšak nejedná se o hračku. Tyto šicí stroje jsou vybavené rotačním chapačem, volným ramenem, třemi rovnými stehy, dále cik-cak stehem, entlovacím stehem a dalšími stehy. Více informací se dozvíte přímo ze stránky Šicí stroj Janome SEW MINI.

Šicí stroj Janome SEW MINI DX2

Šicí stroj Janome SEW MINI DX2

Šicí stroj Janome My Style 100

Šicí stroje Janome My Style 100 jsou domácí šicí stroje, které mají ve výbavě rotační chapač, volné rameno a nabízejí 13 šicích programů včetně užitkových a strečových stehů. Tento šicí stroj prošije až osm vrstev džínoviny. Šicí stroj dále nabízí několik užitečných funkcí, mezi něž patří například poloautomatické šití knoflíkové dírky.

Šicí stroj Janome My Style 100

Šicí stroj Janome My Style 100

Šicí stroj Janome Harmony 2039SN

Jedná se o domácí šicí stroj, který prošije až osm vrstev džínoviny. Šicí stroje Janome Harmony 2039SN mají celokovový kyvný CB chapač, volné rameno a 13 programů, které mj. umožňují šít užitkové a strečové stehy.

Šicí stroj Janome Harmony 2039 SN

Šicí stroj Janome Harmony 2039 SN

Šicí stroj Janome 2041

Tento šicí stroj určený do domácnosti má robustní kovovou konstrukci. Šicí stroje Janome 2041 jsou vybavené kyvným CB chapačem, volným ramenem a řadou užitečných funkcí včetně 16-ti šicích programů, automatické knoflíkové dírky, plynulé regulaci délky stehu, a dalšími.

Šicí stroj Janome 2041

Šicí stroj Janome 2041

Šicí stroj Janome 415

Jde o snadno ovladatelný šicí stroj, který je určen pro větší zatížení. Šicí stroje Janome 415 nabízí užitečné vybavení, do které patří kyvný CB chapač, volné rameno, 15 programů a další funkce. Šicí stroj dokáže prošít až osm vrstev materiálu. Pokud chcete vědět více, klikněte na Šicí stroj Janome 415.

Šicí stroj Janome 415

Šicí stroj Janome 415

Šicí stroj Janome 423

Jde o šicí stroj vybavený robustní kovovou konstrukcí, který se vyznačuje tichým chodem. Šicí stroj Janome 423 má kyvný CB chapač, volné rameno a další užitečné funkce včetně 23 šicích programů a 43 šicích technik. Pro tento šicí stroj je navíc dodáván tvrdý kufr. Další informace jsou připravené na stránce produktu Šicí stroj Janome 423.

Šicí stroj Janome 423 S

Šicí stroj Janome 423 S

Šicí stroj Janome 419S

Šicí stroj Janome 419S je mechanický domácí šicí stroj, který má celokovovou konstrukci a užitečné funkce. Mezi funkce, kterými tento šicí stroj disponuje, patří kyvný CB chapač, volné rameno, 18 programů včetně užitkových a strečových stehů. I tento šicí stroj prošije osm vrstev džínoviny. Chcete-li vědět o tomto šicím stroji více, navštivte jeho stránku Šicí stroj Janome 419S.

Šicí stroj Janome 419 S

Šicí stroj Janome 419 S

Šicí stroje Janome představují vysokou kvalitu a špičkové technologie ve světě šití. Chcete-li vidět celou nabídku těchto výborných šicích strojů, navštivte stránku Šicí stroje Janome.