Šicí stroje Garudan

 

Garudan Boskovice je tradiční český výrobce průmyslových šicích strojů Garudan. Mezi nabídku této značky patří průmyslové šicí stroje a programovatelné automaty. Počátek této značky se datuje do roku 1996.

Centrum výroby šicích strojů bylo v Boskovicích již dříve, a to od roku 1938. Garudan navázal na výrobu průmyslových šicích strojů výrobou overlocků, coverlocků a programovatelnými šicími automaty. Kromě vybudování postavení v České republice se firma prodejně rozšířila do více než 20 zemí světa.

Firma se neustále rozvíjí, rozšiřuje svoji působnost a inovuje nabídku produktů. V roce 1998 byla rozšířena u šicích strojů šicí plocha, a to prodlouženým ramenem. Dále byla zvýšena rychlost šití a síla stroje. V dnešní době je firma jedním z největších východoevropských výrobců a distributorů průmyslových strojů.

Garudan se specializuje na průmyslové šicí stroje.

Rozdíly značky Garudan oproti ostatním značkám průmyslových šicích strojů dostupných na českém trhu je vlastní výroba a vývoj. Proto není problém sehnat v České republice náhradní díly a příslušenství.

V posledních letech rozšířil Garudan Boskovice svoji nabídku o několik modelů šicích strojů pro domácnost. Jsou pro uživatele příjemné a jednoduché především co se týče ovládání a také nabízí rozmanitý výběr šicích vzorů. Nezapomínejte ani na volitelné příslušenství, patky. Ty jsou důležité pro různé druhy šití. Pokud zvažujete šití patchworku nebo quiltu, určitě využijete ozdobné stehy. Prvním výrobkem to začíná. Objevujte nové možnosti šití, fantazii se meze nekladou.

Tuto značku ocení především švadleny, které hledají stroj průmyslový. Pokud ovšem nehledáte průmyslový šicí stroj, protože jste hobby švadlenka a průmyslový stroj je pro Vás velká investice, nebo příliš náročný, neváhejte a vyberte si z velmi široké nabídky napříč značek hobby šicích strojů na Ráji šití.

Garudan Logo