Šicí stroje Elna představují ucelenou řadu šicích strojů, ze které si vybere jistě každý. Ať už šijete jen občas či denně, vaším koníčkem je patchwork nebo chcete šicí stroj i na džínovinu. Značka Elna má nabídku opravdu širokou. Co přesně šicí stroje Elna umí a pro koho jsou vhodné?

Historie

Elna je další známá značka šicích strojů, kterou můžete najít ve více než 60 zemích světa. Značka Elna sází na nejnovější inovace a kvalitu. Historie obchodní značky Elna sahá už do roku 1940, kdy byl představen první model šicího stroje. Narozdíl od ostatních šicích strojů té doby měl zelenou barvu. Po úspěšném prvním modelu šicího stroje Elna následoval roku 1952 Elna Supermatic vybavený cik cak stehy nebo ještě známější model Elna Lotus.

Mezi šicími stroji Elna naleznete modely mechanické vhodné pro občasné domácí šití a opravy, šicí stroje s pevnější konstrukcí a automatickou knolfíkovou dírkou až po modely elektronické s nadstandardním programovým vybavením.

Řada šicích strojů Elna Sew – mechanické a lehké šicí stroje s originálním a zajímavým designem. Tyto šicí stroje mají základní vybavení a jsou vhodné pro občasné domácí šití a opravy.

Šicí stroj Elna Sew Green

Šicí stroj Elna Sew Green

Šicí stroje Elna řady Explore – mechanické šicí stroje, které se hodí pro běžné domácí šití. Řada Explore představuje čtyři modely. Šicí stroje Elna Explore 220 a 240 vybaveny kyvným CB chapačem. U šicích strojů Explore 320 a 340 je to chapač horizontální rotační. Šicí stroje Elna 320 a 340 navíc nabízí pevnější konstrukci pro snadný průnik jehly.

Šicí stroj Elna eXplore 150

Šicí stroj Elna eXplore 150

Šicí stroje Elna řady Experience – Experience jsou elektronické šicí stroje s LED displejem a horizontálním rotačním chapačem, nabízí několik typů automatické knoflíkové dírky šitých na 1 krok. Řada obsahuje opět čtyři modely přičemž stroje se liší v programovém vybavení. U dražších dvou modelů Experience 620 a 660 jsou stroje vybaveny navíc přední přehlednou přihrádkou na příslušenství.

Šicí stroj Elna eXperience 520s

Šicí stroj Elna eXperience 520s

Šicí stroje Elna Excellence – elektronické šicí stroje s LED displejem a systémem horního podávání I.A.F. Tyto šicí stroje se skvěle hodí pro patchwork. Nadstandardní programové vybavení těchto šicích strojů doplňují 2 typy fontů.

Šicí stroj Elna eXcellence 680

Šicí stroj Elna eXcellence 680

Šicí stroje Elna nově nabízí internetový obchod Ráj-šití.cz v kategorii šicí stroje. Vybrat si můžete ze šicích strojů 16 různých značek! Šicí stroje Lucznik, šicí stroje Janome, šicí stroje Brother, šicí stroje Zetina, šicí stroje Bernina a další! Jen na Ráj-šití.cz největší nabídka pro šicí stroje a overlocky. Pokud si s výběrem šicího stroje nevíte rady, na Ráj-šití.cz vám jistě poradí.