Šicí stroje Brother jsou jedny z mála šicích strojů, které odolaly testu času. Stalo se tak díky tomu, že společnost Brother se niky nenechala odradit narůstající konkurencí. Šicí stroje Brother se staly symbolem inovací a neustálého vylepšování šicích strojů. Brother pro svoje šicí stroje perfektně kombinuje funkci a design. Už mnoho let vyrábí společnost Brother International Corporation šicí stroje, které jsou vhodné nejen pro domácí užití, ale též pro profesionální švadleny a do továren.

Společnost Brother se nezastavila jen u šicích strojů, ale dále vyrábí také tiskárny a faxy. Šicí stroje Brother mají tradiční znak společnosti: elektroniku.

Vyšívací stroje Brother

Vyšívací stroje Brother jsou demonstrací síly výrobků Brother. Šicí stroje Brother jsou vyvinuty tak, aby do domácností nepřinášely jen jednoduchost, ale též mimořádnou rychlost. Pokud začínáte s vyšíváním, potom jsou vyšívací stroje brother ta správná volba. Vyšívací stroje Brother se hodí pro ty, kteří se vyšívání učí. Jsou jednoduché s jednoduchým ovládáním, které umožňuje dotykový displej.

Vyšívací stroj Brother NV 90 E

Vyšívací stroj Brother NV 90 E

Vyšívací stroje Brother umožňují tvorbu vlastních stehů

Pro vytvoření vlastních vyšívacích vzorů můžete využít elektronické funkce, kterými jsou vyšívací stroje Brother vybaveny. Pokud se obáváte komplikací spojených s tvorbou vlastních vzorů, můžete jednoduše využít přednastavené vzory. Vyšívací stroje Brother jsou zcela přizpůsobitelné vašim vlastním preferencím.

Vyšívací stroj Brother NV 750 E

Vyšívací stroj Brother NV 750 E

Najdete-li například na internetu zajímavé vzory k šití, vyšívací stroje Brother vám je umožní využít. Stačí připojit vyšívací stroj k počítači, a můžete nalezené vzory překopírovat.

Kdo využije vyšívací stoje Brother

Vedle vynikajícího výkonu, který podávají, jsou šicí stroje Brother známé také díky svému designu. Šicí stroje Brother jsou mimořádně úhledné a stylové. Díky svému vzhledu jsou velmi oblíbené u mladých žen a dívek, které se chtějí věnovat kariéře švadleny.