Ať už se šitím začínáte, či chcete přejít na kreativní šití, nebo již nechcete svoje sny zadržovat v sobě a prahnete po jejich uvedení do reálného světa, mezi šicími stroji Bernina si vyberete ten pravý. Pro šicí stroje Bernina, které nabízíme v této modelové řadě, je charakteristické jednoduché a snadné ovládání s bohatými možnosti realizace vlastních představ. V naší nabídce si vyberou i ti, kteří se chystají se šitím začít.

Šicí stroj Bernina Bernette E 56

Šicí stroj Bernina Bernette E 56 se ideálně hodí pro začátečníky, a to z více důvodů. Jedná se o odolný šicí stroj, který snese hrubší zacházení. Jelikož ti uživatelé, kteří se šitím začínají, nemají vyvinutý cit pro šicí stroj, klade jejich šití na odolnost šicího stroje vyšší nároky, a proto jsou pro ně vhodné odolné šicí stroje. Dalším důvodem, proč tento šicí stroj je vhodný pro začátečníky, je jeho jednoduchost a srozumitelnost jeho funkcí. Šicí stroj Bernina Bernette E 56 má 21 programů, jednokrokovou (automatickou) knoflíkovou dírku, volné rameno a kyvný CB chapač. Jednoduché funkce šicího stroje a jeho vyšší odolnost však tento šicí stroj nepředurčují jen pro začátečníky. Díky své jednoduchosti se šicí stroj hodí výborně pro všechny, kteří chtějí s minimální námahou dosáhnout vynikajících výsledků jak při úpravách či šití, tak i při opravách oděvů.

Šicí stroj Bernette Sublime Milan 3 (E 56)

Šicí stroj Bernette Sublime Milan 3 (E 56)

Pro podrobnější přehled funkcí, kterými tento šicí stroj disponuje, navštivte stránku Šicí stroj Bernina Bernette E 56.

Šicí stroj Bernina Bernette E 66

Šicí stroj Bernina Bernette E 66 je opět charakteristický jednoduchým a snadným ovládáním. Tento mechanický šicí stroj pro domácí šití však nevyužijí jen začínající švadlenky, ale především všechny švadlenky, které se chystají začít s kreativním šitím. Díky velkému množství funkcí, které tyto šicí stroje nabízejí, umožňují rozsáhlou realizaci různých fantazií a snů. Posuďte sami: šicí stroj má celkem 26 stehů, mezi které patří velké množství užitkových, dekorativních, quiltovacích a overlockových stehů. Šicí stroj dále nabízí automatické jednokrokové šití knoflíkové dírky, zpětný chod pro zapošití, jemné doladění stehů a vyvážení stehů, plynulé nastavení délky a šířky stehu, šití dvojjehlou, tedy velké množství funkcí pro uskutečnění různých představ. Šicí stroj má horizontální rotační chapač a horizontální volné rameno.

Bližší informace naleznete na stránce Šicí stroj Bernina Bernette E 66.

Šicí stroj Bernette Sublime Milan 5 (E 66)

Šicí stroj Bernette Sublime Milan 5 (E 66)

Šicí stroj Bernina Bernette E 82e

Šicí stroj Bernina Bernette E 82e je hybridní šicí stroj, což znamená, že v šicím stroji jsou zkombinovány mechanické převody s elektronickým řízením. Šicí stroj Bernette E 82e se hodí pro všechny, kteří rádi popustí uzdu své fantazie. Každá švadlenka, která ráda sní, může s tímto šicím strojem vnést realitu do svých snů, a to bezbolestně a za cenu minimálních kompromisů. Pokud navštěvujete kurzy šití, rovněž nad tímto šicím strojem zajásáte. Díky tomu, že šicí stroj lze dobře uskladnit, může sloužit jako průvodce na cestách a kurzech šití. 28 programů s užitkovými, quiltovacími a dekorativními stehy nabízí široké možnosti šití. Šicí stroj má dále automatickou knoflíkovou dírku, horizontální rotační chapač, volné rameno a jednosměrný motor s vysokou průrazností. Tyto všechny vlastnosti činí ze šicího stroje Bernette E 82e ideálního společníka pro realizaci vašich snů.

Seznamte se s tímto šicím strojem blíže na stránce Šicí stroj Bernina Bernette E 82e.

Šicí stroj Bernette Sublime Milan 7 (E 82 c)

Šicí stroj Bernette Sublime Milan 7 (E 82 c)

Šicí stroj Bernina Bernette E 92c

Šicí stroj Bernina Bernette E 92c představuje nejvýkonnější model z této modelové řady. Tento šicí stroj má vybavení, které vyhoví požadavkům kreativních uživatelů. 150 stehů včetně užitkových, dekorativních a quiltovacích stehů, horizontální rotační chapač, volné rameno, LCD displej pro snadné a jednoduché ovládání šicího stroje a řadu dalších funkcí pro skutečně kreativní šití mají tyto šicí stroje Bernina. On-line informace můžete získat na stránce produktu.

Šicí stroj Bernette Sublime Milan 8 (E 92c)

Šicí stroj Bernette Sublime Milan 8 (E 92c)

S tímto dobře vybaveným šicím strojem dokáže každá kreativní švadlenka zahrát skutečnou symfonii na poli kreativity a realizace těch nejtajnějších šicích snů.

Uveďte svoje sny do reálného světa! Na stránce Šicí stroj Bernina Bernette E 92c se dočtete více.

Šicí stroje Bernina – to je špičková kvalita

Světoznámé a proslulé díky špičkové kvalitě a nejmodernějším technologiím jsou nabídku na šicí stroje Bernina uveřejňujeme na našich stránkách. Pozoruhodné historii značky rovněž věnujeme na našich stránkách velkou pozornost. Dočíst se tak můžete o zajímavých přelomových okamžicích a špičkových inovacích, kterými prošly šicí stroje Bernina. Prodej těchto šicích strojů uskutečňujeme prostřednictvím internetového obchodu Ráj-šití.cz, kde v kategorii Šicí stroje Bernina můžete uskutečnit svůj nákup případně získat další informace.