Šicí stroje Bernina procházejí neustálými inovacemi, při jejichž vzniku hrají roli talent zaměstnanců společnosti Bernina a obdivuhodný smysl pro umění šití. Na rozdíl od jiných dobře známých značek zůstává společnost Bernina stále rodinnou společností. To poskytuje záruky ohledně řízení produkce a vývoje, kterými šicí stroje Bernina procházejí. Produkce společnosti Bernina se navíc orientuje jak na domácí šicí stroje, tak i na vyšívací stroje.

Zásady Berniny

Ohledně kvality vlastních šicích strojů neumí Bernina uzavírat kompromisy. Bernina dokáže plně vyhovět současným i budoucím potřebám svých zákazníků. Šicí stroje Bernina obsahují komponenty a využívají technologie, o které stojí zákazníci Berniny.

Šicí stroj Bernina B 780

Šicí stroj Bernina B 780

Každý zaměstnanec Berniny je proškolen na dodržování standardů kvality i pro kvalitativních standardů služeb, které jsou součástí korporátní identity společnosti Bernina. Bernina usiluje o to, aby každý její šicí stroj splňoval tyto standardy.

Jak se člení šicí stroje Bernina

Existují varianty šicích strojů Bernina, které určitě budou v souladu s vašimi představami, nikoliv proto, že jsou cenově dostupné, ale protože jsou vybavené tak, jak si přejete, aby váš šicí stroj Bernina vybaven byl.

Šicí stroj Bernina 380

Šicí stroj Bernina 380

Vybíráte-li si , vždy je dobré si uvědomit, jaké nároky a požadavky na něj budete klást.

Pro vaše snadnější rozhodování jsme připravili následující přehled, ve kterém naleznete šicí stroje Bernina on line. Tento přehled vám může pomoci, abyste z každé koruny vynaložené za šicí stroj vytěžili maximum.

Pro šicí stroje a quiltovací šicí stroje:

Stehový regulátor Bernina

Díky tomuto mechanismu se quiltování stane mnohem jednodušší. Šicí patka zajišťuje, že můžete vytvářet jednotnou délku stehu, aniž byste se museli starat o rychlost šicího stroje. Jako dobrý příklad šicí patky poslouží ta, kterou můžete najít na šicím stroji Artista 730. Tato patka může tvořit dokonce i klikatý steh (cikcak), a to zcela bez jakýchkoliv problémů.

Velký barevný displej pro šicí stroje

Dotykový displej vám umožňuje jednoduché ovládání skrze menu. Za pomoci nemnoha ovladačů zobrazených na obrazovce se můžete snadno orientovat v různých funkcích každého z komponentů, kterými je šicí stroj Bernina vybaven.

Šicí stroje Bernina jsou natolik flexibilní, že umožňují jednoduché přizpůsobení vestavěných šicích vzorů vašim momentálním potřebám. Šicí vzory lze přenastavit, můžete si vybrat stehy, které chcete využít, nebo dokonce změnit typ písma či barvu.

Jedná se o jednoduchý způsob, jak vytvořit vlastní vyšívací vzory, s jejichž pomocí můžete realizovat svoje nápady.

Zásoba vyšívací vzorů

Šicí stroje mají obvykle méně než 100 vyšívacích vzorů, z nichž je možné uskutečnit reálný výběr. Šicí stroje Bernina však umožňují mnohem širší výběr šicích vzorů a stehů. Ve skutečnosti můžete být tak kreativní, jak chcete, pokud máte šicí stroj Bernina.

Také můžete volně editovat a kombinovat tyto vzory, takže můžete vytvořit svůj vlastní Berninový vyšívací nebo quiltovací vzor.

Multifunkční ovladače

Pokud jste dříve šili na ručních šicích strojích, pak velmi dobře víte, jaké to je bojovat s veškerým nastavením, které provádíte ručně. Než můžete vůbec začít šít, musíte nastavit mnoho potřebných nastavení, a to je velmi náročné. Šicí stroje Bernina dokáží všechny tyto problémy výrazně ulehčit díky multifunkčním ovladačům. Vaším jediným úkolem tak bude stisknutí příslušného tlačítka a šicí stroj již zařídí ostatní. Jestliže se obáváte, že uplyne mnoho času, než se zorientujete v nastaveních pro šicí stroj Bernina, stačí využít manuál pro šicí stroj, kde je vše podrobně a jednoduše popsáno.

Osvětlení

Šicí stroje Bernina jsou vybavené vlastním osvětlením, které osvětluje pracovní prostor, takže žádné další lampy nemusíte dokupovat. Osvětlení pro šicí stroje využijete například tehdy, když pracujete přes noc nebo za tmy, nebo potřebujete přídavné světlo, abyste dobře viděli na složité stehy a vzory vaší práce.

Obrovskou výhodou osvětlení pro šicí stroje Bernina je to, že toto osvětlení nevrhá žádné stíny. Nemusíte se tedy obávat, že pro dobrý pohled na svoji práci budete dlouhou dobu hledat způsob, jak dobře osvětlit pracovní plochu.

Ořez nitě

Zvláštní nitě v šicím stroji Bernina mohou při šití velmi obtěžovat. Šicí stroj Bernina má naštěstí vestavěný ořez nitě. Ořez nitě slouží pro odříznutí přebytečných nití, které vznikají při vaší práci.

Dobře vybavené švýcarské šicí stroje, které jsou také optimalizované pro domácí práci, to jsou šicí stroje Bernina. On-line nabídku, se kterou se můžete na našich stránkách seznámit, naleznete v kategorii Šicí stroje Bernina, kde se o tomto švýcarském zázraku dočtete více.