Baby Lock je prestižní japonská značka vyrábějící overlocky té nejvyšší kvality a speciální šicí stroje. Je světovou špičkou v oblasti designu, technologií a kvality overlockového šicího průmyslu. Společnost stále nabízí díky novým vylepšením moderní stroje s nejsnadnějším ovládáním a originálními inovacemi. Společnost Baby Lock i přes velkou konkurenci stále drží přední příčky ve výrobě overlocků a šicích strojů především díky patentům, které jiné stroje nemají.

Příkladem může být patentované navlékání nití vzduchem – Jet-Air Threading, které navleče nit prakticky samo. Stačí jen umístit konec nitě do smyčkovače v kterémkoli navlékacím portu a zmáčknout páčku. Baby Lock, to je značka, která přenesla výhody a profesionalitu průmyslových overlocků do světa domácnosti.

V této kategorii najdete např. šicí stroj pro slepý steh Baby Lock Blind Hemmer, což je šicí stroj určený k šití slepého stehu, neviditelného lemu a pro šití podložení. S tímto strojem vytvoříte profesionální zakončení látky. Vyjímečným strojem je šicí stroj na ruční steh Baby Lock Sashiko, domů i do firmy. Jedinečný šicí stroj, který šije steh napodobující ruční šití. Sashiko je tradiční japonská technika prošívání, která byla dříve výhradně ruční prací. Nyní ji můžete šít i na šicím stroji. Šicí stroje Baby Lock jsou stroje s nevšedním použitím.

Modely:

Baby Lock Blind Hemmer BL-101
Baby Lock Sashiko

Pro více informací neváhejte navštívit stránku internetového obchodu Ráj-šití.cz.