Šicí stroj Veronica 777 je novinka přelomu roku 2014/2015 a svým designem určitě zaujme nejednoho šicího nadšence. Výrobce uvádí, že se jedná o šicí stroj tzv. 3 v 1 – vhodný na patchwork, quilting a šití rifloviny.
Veronica 777 má méně obvyklý, ale líbivý design v černo-bílé barvě. Na první pohled si člověk všimne LCD displeje hned uprostřed ovládací části. Displej zobrazuje všechny důležité informace o zvoleném stehu, zobrazí zvolený steh v reálné velikosti, vhodnou patku, ideální napětí horní nitě a délku i šířku stehu.

Tento šicí stroj Vás potěší svým programovým vybavením, protože nabízí až 391 šicích programů. Součástí jsou 2 abecedy vč. malých a velkých písmen, 14 overlockových stehů, 8 typů automatické knoflíkové dírky šité na 1 krok a např. 12 stehů pro patchwork.

Cívka na spodní nit se u tohoto stroje vkládá shora do horizontálního rotačního chapače s průhlednou krytkou. Díky průhledné krytce máte vždy dokonalý přehled o množství navinuté nitě na spodní cívce. Zabudované čídlo návinu spodní nitě Vás přesto upozorní na docházející spodní nit.

Šicí stroj Veronica 777

Šicí stroj Veronica 777

 

Tlačítka přímé volby stehu umožňují velmi rychlé použití 10 nejpoužívanějších typů stehů, které vč. všech ostatních stehů, můžete libovolně ukládat ve vlastních kombinacích až do 4 pamětí stroje (slouží pro uložení až 80 stehů).

 

Požitek ze šití dokresluje fakt, že už ani nemusíte používat šlapátko (ale můžete) a rychlost šití si v tomto případě regulujete přímo na stroji. Regulovat můžete dokonce i jehlu, zmáčknutím tlačítka je jehla v nejvyšší poloze nebo naopak zapíchnutá v látce. Stejně tak si můžete nastavit, zda při zastavení šití zůstane jehla vždy v látce nebo nahoře.

 

To vše a mnoho dalších funkcí dělá šicí stroj Veronica 777 ideálním pomocníkem pro kreativní i běžné šití v domácnosti. Potěší Vás také jeho cena.