Šicí stroj Toyota JFS 18 Jeans je domácí šicí stroj, který si dokáže poradit s džínovinou a dalšími silnými látkami. Za tímto účelem je šicí stroj vybaven celokovovou robustní konstrukcí, která je vyrobena ze speciální slitiny lehkých kovů. Díky této konstrukci se šicí stroj vyznačuje tichým chodem bez vibrací. Vedle schopnosti šít džínovinu a jiné silné látky je tento šicí stroj charakteristický také svojí jednoduchou obsluhou, která potěší nejen začátečníky.

Základním rysem tohoto šicího stroje je jeho již zmíněná celokovová robustní konstrukce a další kvalitní vybavení, díky kterému může šicí stroj Toyota JFS 18 Jeans šít džínovinu a jiné silné látky. Šicí stroj má celokovový kyvný chapač, který je vertikálně uložen, 18 šicích programů, volné rameno a nabízí různé užitečné funkce.

Šicí stroj Toyota JFS 18 JEANS

Šicí stroj Toyota JFS 18 JEANS

Funkce, které má šicí stroj Toyota JFS 18

Mezi funkce, které má šicí stroj Toyota JFS 18, patří především čtyřkrokové šití knoflíkové dírky. Tato funkce umožňuje poloautomatické ušití knoflíkové dírky. Ve čtyřech jednoduchých krocích šicí stroj obšije celou knoflíkovou dírku. Po ušití jedné strany knoflíkové je třeba provést drobnou úpravu nastavení a šicí stroj naprosto sám vyhotoví další krok. Další funkcí je zpětný chod, který je důležitý zejména pro zapošití. Mnoho práce ušetří snadná výměna přítlačných patek, které se na šicí stroj upevní na pouhé jedno doklapnutí. Pod přítlačnou patkou se nachází velký volný prostor, který je vhodný pro šití více vrstev džínsoviny nebo jiné silné látky. Součástí dodávky šicího stroje je i elektronický nožní spínač, který umožňuje pohodlné ovládání rychlosti šití.

Šicí stroj Toyota JFS 18 JEANS

Šicí stroj Toyota JFS 18 JEANS

Stehy, které nabízí šicí stroj Toyota JFS 18

Mezi stehy, které nabízí šicí stroj Toyota JFS 18, patří oboustranně uzavřený pružný overlockový steh, trojitý pružný přímý steh či látací steh. Součástí výběru stehů jsou i další stehy, mezi které patří fagotový steh vhodný pro všívání tkalounu nebo gumy či pružný slepý steh.

Příslušenství pro šicí stroj Toyota JFS 18

Šicí stroj je dodáván se standardním příslušenstvím, které se započítává do ceny šicího stroje. Zákazník tak zaplatí pouze cenu za šicí stroj, ke kterému je toto příslušenství standardně přibaleno. Příslušenství zahrnuje díly, které jsou potřebné pro obsluhu šicího stroje či napomáhají jeho snadnějšímu ovládání nebo rozšiřují možnosti ovládání. V balení šicího stroje uživatel nalezne náhradní cívky, šroubováček, kryt podavače, páráček (např. pro šití knoflíkových dírek), sadu jehel pro šití džínsoviny, patku pro šití knoflíkových dírek a zipovou patku. Další potřeby může uživatel dokoupit v internetovém obchodě Ráj-šití v kategoriích Příslušenství a Galanterie.

Šicí stroj Toyota JFS 18 JEANS

Šicí stroj Toyota JFS 18 JEANS

Technické charakteristiky platné pro šicí stroj Toyota JFS 18

Šicí stroj Toyota JFS 18 má celokovovou robustní konstrukci ze speciální slitiny lehkých kovů, které je odolná a vhodná pro šití džínsoviny a dalších silných látek. Šicí stroj má také silný motor, který ve spojení s odolnou konstrukcí zajišťuje měkký, tichý chod bez vibrací. Díky kvalitnímu zpracování se šicí stroj vyznačuje dlouhou životností. Šicí stroj má hmotnost 7,5 kg, délku 402 mm, šířku 180 mm a výšku 315 mm.

Další informace pro šicí stroj Toyota JFS 18

Další informace o šicím stroji jsou uveřejné na stránce Šicí stroj Toyota JFS 18 Jeans, kde lze tento šicí stroj také objednat. O celé produktové řadě šicích strojů Toyota naleznete potřebné informace v kategorii Šicí stroje Toyota.