Tutu to není jen baletní sukně, ale nyní také šicí stroj od značky Texi. Tyto elektronické šicí stroje představují velké množství funkcí za příznivou cenu, proto je šicí stroj Texi Tutu ideálním pomocníkem pro kreativní domácí švadleny.

Značka Texi se dříve zabývala pouze výrobou průmyslové šicí a žehlící techniky. Později přišlo na řadu i příslušenství pro domácí šicí stroje a nyní si můžete pořídit i jejich domácí šicí stroj. Na trh v polovině roku 2012 uvedli dva elektronické modely šicích strojů – šicí stroj Texi Tutu a šicí stroj Texi Ballerina. Hlavním cílem značky Texi bylo vytvořit kvalitní šicí stroje s mnoha moderními funkcemi a přitom zachovat velmi přijatelnou cenu.

Šicí stroj Texi Tutu

Šicí stroj Texi Tutu

Šicí stroj Texi Tutu je elektronický šicí stroj s LCD displejem a 60 šicími programy. Šicí stroj v sobě skrývá horizontální rotační chapač, 5 typů automatické knoflíkové dírky šité na 1 krok a přídavný stolek v ceně. Díky použité elektronice lze na stroji šít bez nutnosti použít pedál (pedál je samozřejmě také součástí balení) a regulovat rychlost šití přímo na stroji. Další užitečnou elektronickou funkcí je polohování jehly nahoře/dole při zastavení šití. Tento šikovný šicí stroj Vám bude skvělým pomocníkem i při patchworku a quiltingu.

Šicí stroje Texi Tutu naleznete v kategorii šicí stroje Texi ve zvýhodněné akci s dárkem zdarma!