V každé domácnosti je čas od času třeba něco zašít, zapošít, přešít, ušít či jakkoliv upravit. Vždy je lepší mít k tomu nějakého pomocníka. Šít ručně, to je příliš náročné a příliš zdlouhavé. V naší nabídce naleznete šicí stroj, který je moderní, oblíbený a je vynikajícím pomocníkem v každé domácnosti. Tento šicí stroj má šicí mechanismus vyrobený z kovových součástí a je vhodný jak pro začínající, tak i pokročilé domácí švadleny. Moderní a oblíbený – takový je šicí stroj Lucznik 2006 Otylia.

Funkce, které nabízí šicí stroj Lucznik 2006 Otylia

Šicí stroj Lucznik 2006 Otylia má 21 programů, 20 stehů, celokovový kyvný CB chapač, funkci plně automatické knoflíkové dírky a další vybavení a funkce, které jsou velmi užitečné při šití v domácnosti. Šicí stroj nepostrádá ani volné rameno, které výrazně usnadňuje šití manžet, nohavic a dalších obtížných tvarů. Při šití se šicími patkami může být výměna patek někdy docela náročná. Šicí stroj Lucznik Otylia umožňuje velmi jednoduchou a pohodlnou výměnu patek na jednoduché zacvaknutí.

Šicí stroj Lucznik 2006 Otylia

Šicí stroj Lucznik 2006 Otylia

Šicí stroj Otylia přišívá knoflíky

Potřebujete přizpůsobit délku stehu nebo chcete přišívat knoflíky? Pro šicí stroj Lucznik Otylia se nejedená o žádný problém. Tento šicí stroj umožňuje plynulou regulaci délky stehu a rovněž je vybaven funkcí přišívání knoflíků. Pokud potřebujete šít několik vrstev materiálu, pro tento šicí stroj to není žádný problém, protože má vysoké zvednutí patky. Šicí stroj Lucznik Otylia rovněž potěší každou švadlenku, která by ráda využila možnost ozdobného šití. K tomu slouží dvojjehla, jejíž využití šicí stroj Otylia umožňuje.

Šicí stroj Otylia sám navine spodní cívku a navíjení automaticky vypne po navinutí

Velmi užitečnou funkcí je navíjení niti na spodní cívku. Máte-li šicí stroj bez této funkce, potom velmi dobře víte, jak je náročné a obtížně ručně namotávat nit na spodní cívku. Šicí stroj Lucznik Otylia vás této nepříjemné povinnosti zbaví. Navíc funkce navíjení niti na spodní cívku je doplněna o automatické vypnutí systému navíjení po navinutí cívky. Uživatelka šicího stroje tedy nemusí sledovat, jak moc je cívka navinutá, aby věděla, kdy má tuto funkci vypnout, ale může se během navíjení věnovat jiným věcem a šicí stroj navíjení vypne sám.

Šicí stroj Lucznik Otylia šije řadu užitečných stehů

Vedle velkého množství užitečných funkcí nabízí tento šicí stroj také řadu zajímavých stehů. Vedle přímého rovného stehu, krytého stehu a overlockových stehů nabízí šicí stroj Lucznik Otylia elastický velký steh pro všívání gumy, opravy či šití ložního prádla, trojitý rovný steh pro šití elastických materiálů, lemovací šikmý steh pro lemování a sešívání tkaniny či větvičkový steh, který se ideálně hodí pro vyšívání nebo prošívání. Pro dekorativní šití slouží ozdobný saténový steh známý též jako zhuštěný cikcak. Již zmíněné overlockové stehy lze využít pro lemování a sešívání tkaniny a zakončování lemů. Zakončování lemů je možné provádět i s krytým stehem, který se dále hodí pro slepé podšívání lemů a okrajů či šití zipů.

Standardní příslušenství pro šicí stroj Lucznik Otylia

Šicí stroj je dodáván s rozsáhlým příslušenstvím, které zahrnuje zipovou patku, patku pro šití knoflíkové dírky a patku pro přišívání knoflíků. Součástí příslušenství jsou dále tři jehly, tři cívky, kryt podavače podávacích zoubků, druhý kolík cívky nitě pro dvojnitné šití či velký a malý držák cívky nitě. Šicí stroj je dodáván i s užitečným nářadím, které zahrnuje velký a malý šroubováček, olejničku a párač se štětečkem. Součástí dodávky je i nožní spouštěč a měkký plastový kryt proti prachu. Pro šicí stroj Lucznik Otylia lze dokoupit i další příslušenství, mezi které patří rovněž patky pro šicí stroje Lucznik.

Více informací

Tento praktický šicí stroj může být velmi užitečným pomocníkem i ve vaší domácnosti. Stačí navštívit stránku Ráj šití, kde naleznete další informace včetně technických údajů, a kde si rovněž můžete tento šicí stroj objednat. Naše nabídka na zahrnuje i další šicí stroje Lucznik, se kterými se můžete seznámit v kategorii Šicí stroje Lucznik.