Šicí stroj Lucznik Julia 2009, který lze v nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz nalézt již dlouho, v současné době přichází ve velmi výhodné nabídce. Z původní ceny 5 900 Kč, za kterou bylo možné šicí stroj pořídit, byl šicí stroj zlevněn tak, že nyní při jeho pořízení ušetříte 50 % z původní ceny.

Co je vlastně šicí stroj Lucznik Julia? Tento šicí stroj je víceúčelový a multifunkční šicí stroj určený do domácnosti, kde dokáže podávat vynikající a kvalitní výkon.

Šicí stroj Lucznik 2009 Julia

Šicí stroj Lucznik 2009 Julia

Šicí stroj a užitečné funkce

Šicí stroje Lucznik mají ve vlastní výbavě již tradičně mnoho užitečných funkcí, které urychlí a usnadní šití v domácnosti. Šicí stroj Lucznik Julia se tohoto pravidla drží, a tak mezi jeho základními funkcemi naleznete volné rameno, které lze perfektně využít při šití obtížných tvarů, jako jsou rukávy či nohavice, a kyvný chapač.

Šicí stroj Julia a jeho stehy

Svůlj velmi dobrý výkon podává šicí stroj Julia mj. i díky nabídce 36-ti šicích programů, které zahrnují mnoho druhů stehů a úprav při šití. Mezi stehy, které šicí stroj Julia dokáže šít, naleznete krytý steh pro slepé podšívání lemů a okrajů a krytý steh pro šití zipů, overlockový steh pro lemování a sešívání tkaniny, elastický velký steh pro všívání gumy, opravy, zpevňování či šití ložního prádla, větvičkový steh, trikotový steh do plizování, lemování a obšívání, a ozdobrý saténový steh, kterém se někdy říká zhuštěný cikcak steh a slouží pro dekorativní šití.

Materiály, které ušije šicí stroj Julia

Šicí stroj Julia je sestaven z kovových součástí a díky tomu je odolný a vydrží nároky domácího šití. Tento šicí stroj umožňuje regulovat šířku stehu v rozmezí 0 a 5 mm a délku stehu od 0 do 4 mm. Šicí stroj Julia ušije řadu látek a materiálů, počínaje lehkými, jako jsou tyl, žoržet či šifónová krajka, až po středně těžké, jako jsou tenký štruks, tvíd či plátno. Vždy je musíme vybrat správné jehly a nitě.

Další funkce, které nabízí šicí stroj Julia

Dále má tento šicí stroj program poloautomatické knoflíkové dírky na čtyři kroky, a také může prošívat, vyšívat a příšivat aplikace. Šicí stroj má funkci přišívání knoflíků, a tak dokáže přišívat knoflíky. Pro dekorativní šití lze využít dvojjehly, která dodá domácím výrobkům pěkný ozdobný vzhled. Chcete-li šít více vrstev materiálu, není to pro šicí stroj Julia vůbec žádný problém! Díky vysokému zvednutí patky zvládne náš šicí stroj i toto.

Šicí stroj Lucznik Julia je určený do domácnosti. Dokáže šít rychlostí až 900 stehů za minutu. Výkon motoru šicího stroje činí 65 W. Šicí stroj váží 6,7 kg netto, v balení činí jeho hmotnost 7,5 kg. Šicí stroj má tělo vyrobené z hliníkového korpusu s metalickými částmi.

Šicí stroj Julia a příslušenství

Spolu s šicím strojem dodáváme také standardní výbavu. Zákazník za standardní výbavu neplatí, neboť je zahrnutí v ceně šicího stroje. Do standardní výbavy, která je pro šicí stroj Julia dodávána, patří nezbytné pomůcky pro šití. Zmínit můžeme například čtyři patky (základní, zipová, pro knoflíkovou dírku, na slepý steh), dvě filcové podložky na cívkový kolík, a párač, který využijete při šití knoflíkových dírek.

Pro šicí stroj lze rovněž dokoupit další příslušenství na internetovém obchodě Ráj-šití.cz, které zahrnuje mnoho druhů patek a dvojjehlu.

Možnosti využití tohoto šicího stroje oceňuje mnoho majitelek a majitelů, kterým šicí stroj Lucznik Julia odvádí poctivou a účinnou službu. Díky tomuto šicímu stroji tak je jejich práce jednodušší a rychlejší. Zařaďte se i vy mezi spokojené uživatelky a uživatele šicího stroje Julia.

Navštivte kategorii Šicí stroje, nebo rovnou přejděte na stránku Ráj-šití.cz.