Na internetovém obchodě Ráj-šití.cz v současné době nabízíme šicí stroj Lucznik Izabella ve zcela mimořádné akci za výhodnou cenu. Jedná se o dobře vybavený, výkonný a robustní šicí stroj, který je určen k domácímu šití pro náročnější uživatele. Šicí stroj lze nyní pořídit se slevou celých 38 %.

Robustní šicí stroj pro náročnější šití

Šicí stroj Lucznik Izabella je robustní mechanický šicí stroj, jehož tělo je z hliníkového korpusu, šicí mechanismus z kovových částí a plastové jsou pouze vnější části stroj. Touto kombinací materiálů dochází ke snížení celkové hmotnosti šicího stroje při zachování jeho značné odolnosti a výkonnosti. Díky tomu, že v šicím mechanismu nejsou použity plastové díly, jak je dnes zcela běžné u ostatních výrobců, má šicí mechanismus a s ním celý šicí stroj delší životnost a větší odolnost. Díky těmto vlastnostem se šicí stroj Izabella hodí i pro náročnější domácí šití.

Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II

Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II

Šicí stroj Izabella je dobře vybavený

Šicí stroj nabízí dostatek funkcí, se kterými se šití stane snadnějším, rychlejším a hlavně pohodlnějším. Navíc díky velkému počtu funkcí můžete své domácí výrobky různě vylepšovat a dosáhnout tak naprosté originality. Šicí stroje Izabella mají horizontální rotační chapač, volné rameno, které umožňuje šití komplikovaných a kruhových tvarů, a 29 šicích programů, mezi kterými naleznete celkem 28 stehů. Šicí stroj dokáže šít krytý steh, overlockové stehy, elastický velký steh, trojitý rovný steh a řadu dalších stehů. Vedle těchto stehů však šicí stroj dokáže přišívat i knoflíky či plně automaticky (na jeden krok) obšívat knoflíkové dírky. Šicí stroj také umožňuje plynulou regulaci délky stehu a šířky cik cak stehů, regulaci patky či zpětné šití. S tímto šicím strojem můžete také prošívat, vyšívat či přišívat aplikace.

Standardní příslušenství pro šicí stroj

V balení šicího stroje naleznete příslušenství, mezi které patří sada čtyř šicích patek, sada jehel, náhradní špulky, šroubováček, olejničku, páráček pro proříznutí knoflíkové dírky a další užitečné předměty. Kromě této rozsáhlé základní sady příslušenství můžete příslušenství vybírat i z další široké nabídky jehel, šicích patek a dalších předmětů, které rozšíří možnosti vašeho šicího stroje nebo nahradí to, co je třeba nahradit.

Mimořádná akce – šicí stroj ve výhodné slevě!

Jak bylo uvedeno v úvodu tohoto článku, šicí stroje je nyní ve zcela mimořádné akci. Šicí stroj Lucznik Izabella, jehož běžná cena činí 8000,- Kč, má nyní cenu sníženou na 4 990,- Kč, což odpovídá slevě 38 %. Při nákupu tohoto šicího stroje tak nyní ušetříte 3010,- Kč.

Podrobnější informace naleznete na stránce Ráj šití.