Na internetovém obchodě Ráj-šití.cz v současné době nabízíme šicí stroj Lucznik Izabella ve zcela mimořádné akci za výhodnou cenu. Jedná se o dobře vybavený, výkonný a robustní šicí stroj, který je určen k domácímu šití pro náročnější uživatele. Šicí stroj lze nyní pořídit se slevou celých 38 %.

Robustní šicí stroj pro náročnější šití

Šicí stroj Lucznik Izabella je robustní mechanický šicí stroj, jehož tělo je z hliníkového korpusu, šicí mechanismus z kovových částí a plastové jsou pouze vnější části stroj. Touto kombinací materiálů dochází ke snížení celkové hmotnosti šicího stroje při zachování jeho značné odolnosti a výkonnosti. Díky tomu, že v šicím mechanismu nejsou použity plastové díly, jak je dnes zcela běžné u ostatních výrobců, má šicí mechanismus a s ním celý šicí stroj delší životnost a větší odolnost. Díky těmto vlastnostem se šicí stroj Izabella hodí i pro náročnější domácí šití.

Šicí stroj Izabella je dobře vybavený

Šicí stroj nabízí dostatek funkcí, se kterými se šití stane snadnějším, rychlejším a hlavně pohodlnějším. Navíc díky velkému počtu funkcí můžete své domácí výrobky různě vylepšovat a dosáhnout tak naprosté originality. Šicí stroje Izabella mají horizontální rotační chapač, volné rameno, které umožňuje šití komplikovaných a kruhových tvarů, a 29 šicích programů, mezi kterými naleznete celkem 28 stehů. Šicí stroj dokáže šít krytý steh, overlockové stehy, elastický velký steh, trojitý rovný steh a řadu dalších stehů. Vedle těchto stehů však šicí stroj dokáže přišívat i knoflíky či plně automaticky (na jeden krok) obšívat knoflíkové dírky. Šicí stroj také umožňuje plynulou regulaci délky stehu a šířky cik cak stehů, regulaci patky či zpětné šití. S tímto šicím strojem můžete také prošívat, vyšívat či přišívat aplikace.

Standardní příslušenství pro šicí stroj

V balení šicího stroje naleznete příslušenství, mezi které patří sada čtyř šicích patek, sada jehel, náhradní špulky, šroubováček, olejničku, páráček pro proříznutí knoflíkové dírky a další užitečné předměty. Kromě této rozsáhlé základní sady příslušenství můžete příslušenství vybírat i z další široké nabídky jehel, šicích patek a dalších předmětů, které rozšíří možnosti vašeho šicího stroje nebo nahradí to, co je třeba nahradit.

Mimořádná akce – šicí stroj ve výhodné slevě!

Jak bylo uvedeno v úvodu tohoto článku, šicí stroje je nyní ve zcela mimořádné akci. Šicí stroj Lucznik Izabella, jehož běžná cena činí 8000,- Kč, má nyní cenu sníženou na 4 990,- Kč, což odpovídá slevě 38 %. Při nákupu tohoto šicího stroje tak nyní ušetříte 3010,- Kč.

Podrobnější informace naleznete na stránce Ráj šití.