Velmi oblíbený a multifunkční šicí stroj Lucznik Izabella II s ořezem je nyní vybaven už i automatickým navlékačem nitě! Tento šicí stroj se řadí mezi šicí stroje střední třídy – tedy i pro náročné uživatele. Ve své cenové kategorii nabízí nadstandardní množství funkcí. Šicí stroje Lucznik 888 Izabella II mají opravdu výhodný poměr cena/výkon.

Technika jde stále kupředu a s ní i šicí stroje. Dříve se nám o šicím stroji s ořezem látky mohlo akorát zdát. Dnes takový šicí stroj na trhu nalézt lze – šicí stroj Lucznik Izabella II. Jak již bylo psáno, o šicím stroji Lucznik Izabella II můžeme s klidným srdcem napsat, že je multifunkční. Tento šicí stroj totiž dokáže do jisté míry nahradit overlock. Nemá sice čtyři nitě a dvě jehly, ale s pomocí overlockových stehů a kvalitního ořezu dokáže začistit běžné materiály při občasném domácím šití.

Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II

Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II

Šicí stroje Lucznik 888 Izabella II jsou vybavené horizontálním rotačním chapačem, takže se spodní cívka s nití vkládá shora horizontálně do cívkového pouzdra, množství navinuté nitě lze během šití sledovat. Nejedna švadlena ocení i zcela automatické obšívání knoflíkové dírky na jeden krok. Skvělou zprávou navíc je, že šicí stroj Lucznik 888 Izabella II má nově i automatický navlékač jehly, který umožňuje pohodlně navléct nit očkem jehly.

Zdá se Vám šicí stroj Lucznik 888 Izabella II jako ideální domácí pomocník? Určitě oceníte fakt, že tento šicí stroj má kovovou kostru i nejdůležitější součástky v šicím mechanismu jsou z kovu.

Šicí stroje Lucznik 888 Izabella II můžete objednat v kategorii šicí stroje Lucznik. Pokus si s výběrem šicího stroje nevíte rady nebo Vám některý šicí stroj zde v poradně chybí, určitě neváhejte a napište nám komentář do kategorie Recenze, diskuze, názory.