Uvažujete o koupi kvalitního šicího stroje? Chcete vybrat ten správný a ještě ušetřit? Teď na podzim můžete využít extra výhodné nabídky a dostat sadu 9 ks patek v hodnotě 800,- Kč k šicímu stroji Lucznik 888 Izabella II zdarma.

Šicí stroje Lucznik 888 Izabella II jsou velmi zdařilé šicí stroje pro šití v domácnosti začátečnic i náročnějších švadlenek. Kovová kostra a kovové díly v šicím mechanismu zaručují delší životnost než mají stroje s plastovými díly. Izabella II dokáže šít až 21 druhy stehů vč. stehů overlockových, ozdobných a automatické knoflíkové dírky na 1 krok. Stroj vyniká mezi jinými, protože nabízí jedinečnou funkci ořezu látky při šití již zmíněných overlockových stehů. Sklápěcí nožík umístěný přímo na stroji a patka pro šití s ořezem jsou v základní výbavě. Z vlastní zkušenosti víme, že ořez opravdu funguje! Horizontálí rotační chapač má průhlednou krytku a vkládáte cívku pohodlně shora. Volné rameno a automatický navlékač jehly je samozřejmostí. Regulovat můžete délku stehu, šířku i přítlak patky dle potřeby.

Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II

Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II

Velmi výhodný poměr ceny a užitné hodnoty zaručuje, že nákupu tohoto stroje určitě nebudete litovat, tzn. že stroj s těmito funkcemi za podobnou cenu nenajdete. Navíc ušetříte dalších 800,- Kč, protože dostanete sadu 9 ks patek ke stroji zdarma jako dárek.

Sada obsahuje:
Patku pro overlockový steh
Řasící patku
Patku lemovací
Patku pro slepý steh
Látací patku
Vyšívací patku průhlednou (patka pro saténový steh)
Patku na skryté zipy
Patku na rovný steh
Patku na všívání šňůrek

Více informací naleznete v kategorii šicí stroje Lucznik.