Mnoho švadlenek sní o šicím stroji, který by nabídl luxus a pohodlí šicích strojů pro náročnější uživatele, avšak byl by dostupnější, než je u těchto šicích strojů obvyklé. Pokud by takový šicí stroj měl jednoduché ovládání, byl by robustní a velmi výkonný, a ještě k tomu nabídl několik zajímavých funkcí, jako je například plně automatická dírka či jiné, které jsou obvyklé pro dražší šicí stroje, a přitom si stále zachoval svoji výbornou cenovou dostupnost, rovnalo by se to zázraku.

Šicí stroj Lucznik 875 Gabriela

Šicí stroj Lucznik 875 Gabriela

A prosím pozor, nyní přichází překvapení! Přesně takový šicí stroj máme zrovna v nabídce nejen pro všechny švadlenky, avšak i pro jejich mužské protějšky. Jedná se o šicí stroj Lucznik 875 Gabriela, který příjemně překvapí kombinací svých parametrů a ceny, za kterou lze tento šicí stroj momentálně pořídit.

Šicí stroj Lucznik Gabriela má takové parametry, které jsou běžné pro šicí stroje z cenové kategorie nad pět tisíc korun včetně DPH. V současné době je tento šicí stroj v nabídce za cenu nižší než pět tisíc korun včetně DPH. Šicí stroj Gabriela má takové parametry, jako jsou plně automatická knoflíková dírka (na jeden krok), regulace přítlaku patky, výkon motoru 85 W a veškeré díly v šicím mechanismu z kovu! Právě kovové díly v šicím mechanismu jsou velmi důležité, neboť výlučným použitím kovu pro výrobu šicího mechanismu získává tento šicí stroj vynikající vlastnosti ve vztahu k životnosti a odolnosti. Zkrátka, šicí stroj Gabriela s kovovým šicím mechanismem vydrží déle!

Šicí stroj Gabriela poskytuje komfort pro domácí šití

Šicí stroj Gabriela poskytuje švadlenkám pozoruhodný komfort domácího šití. Je určen do domácnosti, současně ale splňuje požadavky a představy náročnějších uživatelek a uživatelů, kterým dokáže velmi dobře posloužit. V jeho výbavě nechybí horizontální rotační chapač či volné rameno, které je potřebné pro šití komplikovaných tvarů, jako jsou rukávy, nohavice a celá řada dalších.

Vedle této výbavy má šicí stroj Lucznik Gabriela 16 šicích programů, mezi které patří již zmiňovaná automatická knoflíková dírka, přišívání knoflíků, automatické obšívání dírky dle velikosti knoflíku, plynulá regulace délky stehu a plynulá regulace šířky cik cak stehu až do 7 mm. Švadlenkám ušetří mnoho práce i funkce navíjení niti na spodní cívku, která automaticky vypne systém navíjení niti v okamžiku, kdy bude cívka naplněna. Kromě toho umožňuje tento šicí stroj také regulaci přítlaku patky. Samozřejmostí pro značku Lucznik je vysoké zvednutí patky, díky kterému lze  šít větší počet vrstev materiálu.

Šicí stroj poskytuje širokou nabídku stehů

Rozsáhlá je i nabídka stehů, které tento šicí stroj šije. Šicí stroj nabízí celkem 16 stehů, které spolehlivě pokryjí potřeby zmíněné skupiny uživatelek. Při šití můžete používat overlockové stehy pro zakončování lemů a pro lemování a sešívání tkaniny. K podobnému účelu poslouží i krytý steh, který lze rovněž využít pro zakončování lemů, avšak ideální je pro slepé podšívání lemů a okrajů či šití zipů.

Pro opravy, zpevňování a šití ložního prádla má šicí stroj elastický velký steh. Šicí stroj umožňuje také šití elastických materiálů, pro které je určen trojitý rovný steh. Pokud se chystáte plizovat, lemovat, obšívat či přišívat čelenky nebo obšívat ložní prádlo, určitě využijete trikotový steh. A v nabídce tohoto šicího stroje nechybí ani stehy pro dekorativní šití, jako jsou ozdobný saténový steh (zhuštěný cikcak) či půlměsíční steh.

Šicí stroj Lucznik Gabriela a příslušenství

Při výběru šicího stroje se vždy vyplatí vybírat značkový šicí stroj, jelikož pro takový šicí stroj lze dokoupit řadu dalších věcí, které rozšiřují možnosti domácího šití. V nabídce značky Lucznik je rozsáhlé příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Lucznik. Jiné to není ani v případě šicího stroje Gabriela, ke kterému můžete dokoupit sadu devíti šicích patek. Tyto patky lze pořídit také samostatně. Kromě toho můžete dokoupit i nejrůznější díly či další potřeby, jako jehly, cívky, krejčovské nůžky, různé soupravy šití, olej pro šicí stroj, a mnoho dalších věcí.

Při výběru příslušenství pro šicí stroj ovšem pamatujte, že každý šicí stroj Lucznik je dodáván se standardním příslušenstvím zahrnutým do ceny šicího stroje. Toto příslušenství zahrnuje sadu čtyř šicích patek, jehly, náhradní špulky, lamelu pro vypnutí přenašeče, párač a další nářadí potřebné pro obsluhu šicího stroje. Potřebné informace jsou uvedeny na stránce šicího stroje.

Další informace pro šicí stroj Lucznik Gabriela

Při návštěvě internetového obchodu Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje, si můžete prostudovat naši nabídku na , ve které uvádíme všechny šicí stroje Lucznik včetně základních informací o jejich funkcích a uplatnění.