Už znáte tuto novinku? Jedná se o cenově dostupný šicí stroj pro běžné šití v domácnosti s jedinečnou funkcí ozdobného šití dvojjehlou všech typů stehů! Jako jediný šicí stroj na trhu umožňuje šití dvojjehlou i stehů klikatých a ozdobných.

 

Krátce o značce Lucznik
Tato tradiční značka představuje svou modelovou řadu šicích strojů vytvořenou po roce 2006 s cílem dopřát svým zákazníkům dostupné šicí stroje do každé domácnosti. Velmi výhodný poměr ceny, počtu funkcí a výkonu.
Poctivá kovová kostra a vysoký poměr kovových dílů v šicím mechanismu stroje je známkou delší životnosti oproti běžně používaným plastovým dílům u jiných značek.

Šicí stroj Lucznik 444 Kateřina

Šicí stroj Lucznik 444 Kateřina

Šicí stroj Lucznik 444 Kateřina
Nový šicí stroj značky Lucznik 444 Kateřina je ideální pro běžné šití v domácnosti. Nabízí až 42 šicích programů vč. užitkových, overlockových, pružných i dekoračních stehů. Všechny tyto stehy lze navíc šít i dvojjehlou, což u šicích strojů není běžné. Pokud byste u jiného šicího stroje chtěli šít dvojjehlou nejen rovně, došlo by k jejímu zlomení. Vertikálně uložený celokovový kyvný chapač umožňuje vložení cívky spodní nitě ze spodu. Poloautomatická knoflíková dírka umožňuje obšívání dírky ve 4 krocích.Na stroji lze regulovat délku stehu i zapošívat.

Šicí stroj Lucznik 444 Kateřina

 

 

Více informací naleznete v kategorii šicí stroje Lucznik.