Zalíbil se Vám šicí stroj Lucznik 420 Alice? Jedná se o mechanický šicí stroj s moderním designem a velmi výhodným poměrem ceny a výkonu. Nyní k tomuto stroji získáte sadu 9 ks patek v hodnotě 800,- Kč zdarma!

Šicí stroje Lucznik Alice 420 jsou mechanické šicí stroje pro domácnost s moderním a vkusným designem. Poslední roky si značka Lucznik získává čím dál větší oblibu u zákazníků, protože jako jedna z velmi mála značek nabízí ve svých strojích nejen kovovou kostru, ale i vysoký poměr kovových součástek v šicím mechanismu. Uživatele potěší možnost šití až 24 druhy stehů vč. oblíbených overlockových stehů, celokovový kyvný CB chapač, volné rameno a poloautomatická knoflíková dírka na 4 kroky.

Šicí stroj Lucznik 420 Alice

Šicí stroj Lucznik 420 Alice

Na stroji lze pohodlně regulovat délku stehu, napětí horní nitě i přítlak patky. Na těle stroje a patkové tyči je umístěn praktický ořez nitě. Stroji samozřejmě nechybí tlačítko pro zpětné šití, funkce navíjení spodní cívky s automatickým vypnutím po jejím naplnění a kvalitní osvětlení zajištěné 15 W závitovou žárovkou.

Nákupem šicího stroje Lucznik 420 Alice navíc výrazně ušetříte, protože dostanete sadu 9 ks patek v běžné ceně 800,- Kč ke stroji zdarma. Sada obsahuje patku pro overlockový steh, řasící, lemovací, látací, průhlednou vyšívací, patku pro skrytý zip, rovný steh a všívání šňůrek.

Šicí stroj Lucznik 420 Alice je ideální pomocník pro běžné šití v domácnosti lehkých a středně těžkých materiálů vč. rifloviny. Vždy je však nutné používat správné jehly na zvolený materiál a jeho tloušťku!

Více informací v článku Jak vybrat šicí stroj?