Hledáte kvalitní šicí stroj pro občasné domácí šití ve výhodné akci? S nákupem Mileny 419 od Luczniku nyní ušetříte přes 800,- Kč! Milena 419 má kovovou kostru i většinu kovových dílů v šicím mechanismu, což už u většiny značek šicích strojů ani nenajdete.

Šicí stroje Lucznik 419 Milena nabízí příjemný a vkusný design spolu s mechanickou konstrukcí. Milena dokáže šít až 18 nejpoužívanějšími druhy stehů vč. overlockových, které u šicích strojů v této cenové kategorii nebývají běžné. Použitý kyvný CB chapač nebude novinkou pro ty, kdo mají doma starý šicí stroj rovněž s kyvným CB chapačem. Obšívání knoflíkových direk je možné ve 4 krocích. Milena dále nabízí praktické volné rameno s vestavěnou přihrádkou na příslušenství (cívky, patky, šroubováčky, olejničku apod.), možnost regulace napětí horní niti i délky stehu, přišívání knoflíků a všívání zipů a další funkce.

Šicí stroj Lucznik 419 Milena II

Šicí stroj Lucznik 419 Milena II

Speciální akční nabídka – nyní k nákupu oblíbeného šicího stroje Milena získáte 9 ks šicích patek v hodnotě 800,- Kč zdarma!

Tento hodnotný dárek rozšíří šicí funkce stroje a umožní látání, všívání šňůrek, všívání skrytých zipů (skryté zipy u dámských šatů či sukní), řasení, šití slepým stehem apod.

Více informací o akční nabídce získáte na stránce šicí stroj Lucznik 419 Milena.