Nový elektronický šicí stroj od Luczniku dorazil na český trh! Jedná se o šicí stroj ideální na kreativní domácí šití a patchwork v přijatelné cenové hladině pro všechny nadšené švadlenky. V případě, že nechcete do šicího stroje investovat desetitíce bude Lucznik 2070 Malwina tím pravým šicím strojem pro Vás.

 

Šicí stroje Lucznik 2070 Malwina jsou vybavené LED displejem zobrazujícím číslo zvoleného stehu. Kromě běžných a dekorativních stehů obsahují i velkou abecedu a čísla. Ideální pro vyšívání monogramů. Programové vybavení až 99 druhů stehů v sobě skrývá (mimo již zmíněnou abecedu), overlockové, pružné, dekorativní stehy a 8 typů automatické knoflíkové dírky šité na 1 krok.

Šicí stroje Lucznik 2070 Malwina

Šicí stroje Lucznik 2070 Malwina

Šicí stroj Lucznik 2070 Malwina má volné rameno, ve výsuvné části se nachází praktická přihrádka na příslušenství. Zabudovaný horizontální rotační chapač umožňuje vkládání cívky shora ve stehové desce, skrz průhlednou krytku vidíte na množství navinuté nitě na spodní cívce.

 

Jako většina elektronických šicí strojů, i Malwina nabízí možnost šití bez nutnosti použít pedál. Tlačítko start/stop umí šití dle potřeby zapnout a zase vypnout, následně lze posuvným regulátorem na stroji nastavit rychlost (tento regulátor nefunguje, pokud používáte pedál). Jednoduše tlačítkem můžete změnit polohu jehly z nejvyšší polohy do nejnižší a zase zpátky.

 

PŘÍDAVNÝ STOLEK ZDARMA! K šicímu stroji navíc dostanete jako dárek zdarma přídavný stolek na rozšíření pracovní plochy.

Šicí stroje Lucznik 2070 Malwina

Šicí stroje Lucznik 2070 Malwina