Nový šicí stroj Lucznik 2060 Helena Vám nabídne snad vše, co jen můžete od šicího stroje očekávat! Tento moderní elektronický šicí stroj za Vás odstřihne obě nitě, vyšívá monogramy, má kráčející patku v základní výbavě, 70 W motor, stehy dokáže dlouhodobě uložit do paměti, nemusíte používat šlapátko a další. To vše za nejlepší cenu na trhu. Prostě bomba! Více informací v článku.

 

Značka Lucznik v ČR „vypustila“ do prodeje nový šicí stroj. Přesněji nový moderní elektronický šicí stroj se spoustou užitečných funkcí, které Vám velmi výrazně usnadní šití. Šicí stroj Luzcnik 2060 Helena. Co všechno tento šicí stroj umí?

Šicí stroj Lucznik 2060 Helena

Šicí stroj Lucznik 2060 Helena

Kromě vkusného moderního designu, robustní konstrukce a velkého poměru kovových dílů v šicím mechanismu, se můžete těšit i na 310 typů stehů vč. 2 fontů abeced. Velkou výhodou a odlišností od ostatních elektronických šicích strojů v této cenové kategorii je 70 W motor! Což u elektronických šicích strojů nebývá běžné. Tyto hodnoty se často pobyhují od 35 – 41 W.
Ideální pomocník pro patchwork

Každá švadlenka jistě ocení funkci automatického odstřihu obou nití. Jednoduše zmáčknete tlačítko a stroj za vás horní i spodní nit odstřihne. Už žádné trápení s nůžkami. Větší přehledný LCD displej Vás informuje o aktuálním nastavení stehu, doporučí vhodnou patku a napětí horní nitě. Nové šicí stroje Lucznik 2060 Helena umožňují ukládat kombinace stehů do paměti stroje a to do krátkodobé paměti (vymaže se vypnutím stroje) i dlouhodobé (v paměti zůstane i po vypnutí). Stehy navíc můžete zrcadlově otáčet. Vybrané stehy až 5-ti násobně prodloužit.

Dalším velkým pomocníkem je tlačítko start/stop, při šití již nemusíte používat pedál. Rychlost šití si v tomto případě regulujeme přímo na stroji. Kvalitní horizontální rotační chapač s průhlednou krytkou umožňuje vkládat cívku shora. Skrz krytku navíc vidíte množství navinuté nitě na cívce. Automatické zapošití. Tlačítko automatického zámku pro pojistný steh a další užitečné funkce.

Pokud tedy hledáte cenově výhodný šicí stroj se všemi potřebnými funkcemi ,ideální na patchwork, máte vítěze.