Šicí stroj Lucznik 2050 Magdalena je novinkou roku 2013 a představuje moderní elektronický šicí stroj pro kreativní šití pokročilých švadlen i začátečnic. Magdalena má paměť, přehledný ovládací panel s LCD displejem a přídavný stolek rozšiřující pracovní plochu v ceně zdarma.

Pokud se zajímáte o šití už delší čas nebo doma máte starý šicí stroj, určitě znáte značku Lucznik, která je tradičním výrobcem šicích strojů. Tato polská značka tento rok představila novinku jménem Magdalena. Šicí stroje Lucznik 2050 Magdalena splňují požadavky moderních trendů a naleznete v nich funkce pro kreativní domácí šití, patchwork a quilting nevyjímaje.

Šicí stroj Lucznik 2050 Magdalena

Šicí stroj Lucznik 2050 Magdalena

Co všechno šicí stroj Lucznik 2050 Magdalena umí? Jedná se o elektronický šicí stroj s přehledným LCD displejem, pamětí a 156 šicími programy. Zmíněné šicí programy zahrnují stehy užitkové, dekorační, quiltovací, overlockové, 8 typů automatické knoflíkové dírky šité na 1 rok plus další druhy stehů. Stehy lze navíc zrcadlově otočit a uložit do paměti stroje. Použitý horizontální rotační chapač umožňuje při šití sledovat množství navinuté nitě na spodní cívce. Stroji nechybí volné rameno, automatický navlékač jehly, tlačítko start/stop pro šití bez pedálu, polohování jehly při zastavení šití nahorě i dole. Velmi užitečný LCD displej zobrazí zvolený steh, nastavenou délku i šířku stehu, doporučí vhodnou přítlačnou patku a polohu jehly. Šicí stroje Lucznik 2050 Magdalena jsou vhodné, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé švadleny či patchworkářky. Ke stroj je nyní dodáván přídavný stolek rozšiřující pracovní plochu zdarma.

Více informací naleznete v kategorii šicí stroje Lucznik. Nebo na oficiální české stránce Lucznik.cz.