Šicí stroj Balladyna II od Luczniku spojuje sílu kvalitního mechanického stroje s moderními funkcemi. Vznikl tak elektronický šicí stroj s LCD displejem, který bez problému zvládne šít i silnější materiály.

Co všechno šicí stroj Lucznik 2020 Balladyna II umí? Spojení silného šicího stroje a elektroniky spolu s kovovými díly v šicím mechanismu a kovovou kostrou, přineslo moderní šicí stroj s dlouhou životností. Stroj zvládne krásných 60 druhů stehů, 11 typů automatické knoflíkové dírky šité na 1 krok a má horizontální rotační chapač s průhlednou krytkou. Automatický navlékač jehly usnadní pracné provlékání horní nitě očkem jehly.

Šicí stroj Lucznik 2020 Balladyna

Šicí stroj Lucznik 2020 Balladyna

Praktická elektronická funkce polohování jehly nahoře a dole umožňuje nastavit, zda jehla při zastavení šití zůstane zapíchnutá v látce nebo v horní poloze. Tuto funkci oceníte zvláště při patchworku či quiltingu. Navíc stroj dokáže pomocí tlačítka automaticky zapošívat. Na šicím stroji lze nastavit délka i šířka stehu.

U Balladyny v základním příslušenství (v ceně stroje) naleznete většinu šicích patek a navíc praktický tvrdý plastový kryt na přikrytí a přenášení stroje. Což u strojů v této cenové hladině není zcela běžné.

Více informací naleznete v kategorii šicí stroje Lucznik. Kde naleznete tento šicí stroj ve velmi zajímavé akci s přídavným stolkem zdarma! Akce platí pouze do vyprodání zásob.