Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia je originální šicí stroj určený pro domácí šití, který má jedinečné barevné provedení. Tento šicí stroj má bílou barvu s barevnými motýlky, takže rozzáří každou domácnost a bude se líbit i dětem.

Hlavní funkce

Vedle originálního barevného provedení patří tento šicí stroj do modelové řady šicích strojů Lucznik, která vyniká výborným poměrem kvalita/výkon/cena. Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia je víceúčelový mechanický šicí stroj určený pro šití v domácnosti. Nabízí svým uživatelům 24 šicích programů, takový počet šicích programů je naprosto dostačující pro kreativní občasné domácí šití. Samozřejmostí u tohoto šicího stroje je volné rameno, které usnadní šití obtížných tvarů, jakými jsou například rukávy nebo nohavice. Lidia má také celokovový kyvný CB chapač a v šicím mechanismu jsou použity kovové součástky pro co nejdelší životnost.

Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia

Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia

Další funkce

Další užitečné funkce jsou poloautomatické obšívání knoflíkové dírky (tzv. čtyřkrokové) či plynulá regulace délky stehu a přítlaku patky. Mezi velmi praktické funkce lze zařadit ořez nitě, který je umístěn na stroji. Umožňuje dekorativní šití dvojjehlou. Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia dokáže též šít různé druhy materiálů, počínaje lehkými, např. tyl, šifónová krajka či žoržet, až po středně těžké, jako mohou být tvíd či plátno. K tomu je vždy zapotřebí vybrat správné a odpovídající jehly a nitě. Vedle funkce zpětného šití nabízí náš šicí stroj ještě jednu velmi praktickou funkci – navíjení niti na spodní cívku s automatickým vypnutím navíjení po jejím naplnění.

Příslušenství

Šicí stroj je dodáván společně s rozsáhlým příslušenstvím, do kterého patří několik druhů patek (standardní, pro přišívání zipů, šití knoflíkových dírek, na slepý steh, a další), vodítko pro šití slepého stehu, olejnička, štěteček, párač, šroubovák, jehly dvojjehla, cívky či nožní spouštěč vč. přívodního kabelu. Vedle standardní výbavy lze pro šicí stroj dokoupit další příslušenství, tvořené především osmi patkami (např. látací, řasící, pro rovný steh, pro overlockový steh, aj.), dvojjehlou či cívkami.

Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia

Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia

Více informací

Více informací a objednat si šicí stroj Lucznik Lidia 2016 můžete na Ráj-šití.cz. Ráj šití.cz nabízí šicí stroje 12ti různých značek a bohaté příslušenství. Nabízíme také overlocky, vyšívací stroje a podobně. Šicí stroj Lucznik Lidia 2016 naleznete v kategorii
šicí stroje Lucznik.