Internetový obchod Ráj šití.cz vyhlašuje novou speciální slevovou akci! Při nákupu šicího stroje Lucznik Maryla 2012 je nově dodáván dárek – sada 9 ks patek v hodnotě 800 Kč zdarma! Pro více informací čtěte dále.

Šicí stroj Lucznik Maryla 2012

Šicí stroj Lucznik Maryla 2012 je domácí mechanický šicí stroj s užitečnými funkcemi. Tento šicí stroj má 22 druhů šicích programů z toho 18 druhů stehů. Šicí stroje Lucznik jsou známé dlouhou životností, díky použití kovových součástek v šicím mechanismu stroje. Šicí stroj Lucznik Maryla 2012 má volné rameno pro šití rukávů a nohavic, diferenciální transport a kyvný CB chapač. Čtyřkrokové šití knoflíkové dírky i možnost šití dvojjehlou, které vytvoří zajímavý dekorativní steh.

Šicí stroj Lucznik 2012 Maryla

Šicí stroj Lucznik 2012 Maryla

Další funkce pro šicí stroj Lucznik Maryla 2012

Velmi zajímavé jsou i funkce plynulé regulace délky stehu a regulace rychlosti šití. S tímto šicím strojem lze šít například tyl, žoržet, šifónovou krajku, bavlnu, tvíd, plátno a další lehké i středně těžké materiály.

Příslušenství

K šicímu stroji patří i lamela pro vypnutí podávání, prořezávač knoflíkové dírky, jehly, olejnička a další. Součástí příslušenství v ceně stroje je i základní patka, zipová patka, patka pro přišívání knoflíků a pro šití knoflíkové dírky. Ve spojení s hodnotným dárkem tak získáte kompletní výbavu.

Zdarma sada patek v hodnotě 800 Kč.

Sada obsahuje tyto patky:

patka pro overlockový steh
patka pro lemování
patka pro slepý steh
patka pro všívání šňůrek
vyšívací patka
látací patka
patka pro rovný steh
patka pro krytý zip
řasící patka

Další informace

Více informací získáte na šicí stroj Lucznik Maryla 2012 nebo v kategorii šicí stroje Lucznik. Ráj šití.cz nabízí i další šicí stroje a overlocky za velmi výhodné ceny.